DusanOrlik

Nevěděl by někdo název songu? (I wanna change now, I wanna changed..)

Doplneno: píseň Honors – Over to není. Bohužel. :/ píseň byla rychlejší a navíc se v ní pořád opakovalo jedno a to samé a sice Change slovo ale díky za tip
Zdravím,
V úterý jsem byl v C&A a hrálo tam rádio. Zkoušel jsem jiném zapnout appku Soundhound pro zjištění ale byl už bohužel konec a tak nevím o jaký song šlo. Vím jen že to zpíval chlap, že to bylo takové kytarové az rockové a zpíval furt dokola "I wanna change now, I am gonna change,…) bylo to takovy motivační song. Sakra dobrej.
Mohl by někdo poradit?

Odpovědi
Im your fan

Vyzkoušej:Honors-over