Avatar uživatele
anonym

neshody se sousedy pod námi

už jsem to sem jednou psala ale nevím proč mi počítač automaticky opravil slovo pod námi na nad námi noo prostě jedná se o paní která bydlí pod námi…, která nás neustále obtěžuje nesmyslnými problémy. Stěžuje si na věci typu šoupli jste židlí nebo pouštíte nahlas vodu. Neustále si k nám chodí stěžovat, že jí od nás padají kusy popele z cigaret, což je naprosto nemožné, protože u nás nikdo nekouří a to co mi paní na parapetu ukazovala byly 3kusy vypálené cigarety. Nyní si vzala do parády naší poštovní stránku strká nám do ní kapesníčky s různým bordelem a zbytky jídla. Už nás to nebaví a nevíme co s tím máme dělat. Dá se proti takovému člověku vůbec něco udělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A jak vychází s ostatními sousedy? Pokud bezdůvodně prudí, jsou 2 možnosti.
Buď důsledná a totální ignorace anebo společná a soustavná obrana až po případnou stížnost na porušování občanského soužití.
Také je možné, že je paní stará, opuštěná, nemocná a potrhlá. Pak jsou na řadě její příbuzní, obvodní lékař, možná zkusit i trochu pochopení a asertivity.
Většinou nic nebývá zcela černobílé, jak se to na 1. pohled jeví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

tak ještě jednou =D
zkuste si s ní promluvit – co má jako za problém. Jestli to nepůjde, tak ji ignorujte nebo jí pohrozte, že si na ni půjdete stěžovat někam výš!
Porušujete snad noční klid od 22.00 do 6:00? Ne? Jste příliš hluční? Ne? To, že pouštíte vodu a odsunute židli jsou obyčejné projevy života v bytě/domě, takže si nemá na co stěžovat. Kdyby se to nedalo zvládnout normálně bych jí pohrozila, že jestli si nepřestane vymýšlet kraviny, tak teprve uvidí co je to hlasitý lidský projev! =)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

nejdriv bych zkusil domovnika, pokud poskodila dorucene dopisy tak asi policii. kdyby to nepomohlo, tezko rict, mozna by doslo na teror:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek