Avatar uživatele
anonym

neshody se sousedy nad námi

bydlíme v panelovém domě nad námi je paní, která nás neustále obtěžuje nesmyslnými problémy. Stěžuje si na věci typu šoupli jste židlí nebo pouštíte nahlas vodu. Neustále si k nám chodí stěžovat, že jí od nás padají kusy popele z cigaret, což je naprosto nemožné, protože u nás nikdo nekouří a to co mi paní na parapetu ukazovala byly 3kusy vypálené cigarety. Nyní si vzala do parády naší poštovní stránku strká nám do ní kapesníčky s různým bordelem a zbytky jídla. Když mě vidí že jdu zamkne vchodové dveře.Už nás to nebaví a nevíme co s tím máme dělat. Dá se proti takovému člověku vůbec něco udělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A jak vychází s ostatními sousedy? Pokud bezdůvodně prudí, jsou 2 možnosti.
Buď důsledná a totální ignorace anebo společná a soustavná obrana až po případnou stížnost na porušování občanského soužití.
Také je možné, že je paní stará, opuštěná, nemocná a potrhlá. Pak jsou na řadě její příbuzní, obvodní lékař, možná zkusit i trochu pochopení a asertivity.
Většinou nic nebývá zcela černobílé, jak se to na 1. pohled jeví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

jak si může stěžovat, že jí od vás padá popel na parapet, když bydlí nad vámi?
Rada: Nevšímejte si jí a nebo jí to co vám strká do schánky narvěte do její. Nic mě nenapadá, naši sousedi docela ujdou, až na to, že od jejich dupání nám praská omítka na stropě v obýváku =/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
151kbar151

Nad vámi?? Kdyby pod vámi, tak to pochopím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek