Hufnágl

Není to skvělá potvrzená zpráva?

Za vyhynutí dinosaurů může jen…

https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/clanek/pot­vrzeno-za-vyhynuti-dinosauru-muze-pouze-asteroid-40331576

Nejlepší odpověď
Kepler

To jsem si oddechl, já už měl strach, že za to mohli Rusové…

Další odpovědi
orwell

Skvělá z pohledu získání životního prostoru pro lidstvo a pozdější vývoj naší civilizace, ale méně skvělá z pohledu možného vyhynutí lidstva stejným způsobem v budoucnosti.

zjentek

Úžasná, lepší jsem dneska nedostal.

anonym

A já myslel Keplere, že Kalousek.

Pepa25

Vím, že otázka je myšlena ironicky, ale to JE dobrá zpráva. Pokud je naše největší riziko spojené s pádem meteoritu, tak je to věc, kterou lidstvo již intenzivně studuje a snaží se řešit (viz podrobné sledování potenciálně nebezpečných objektů atd.). Daleko větší průšvih by bylo, kdy nejhorší věc bylo něco, co lidsvo nedokáže ovlivnit, třeba sopky.