Rokio

Není to malý trest pro tuto násilnici?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/hradec-kralove/zpravy/kraj­sky-soud-sroubovak-tezke-ublizeni-rozsudek-zena.A230130_144­210_hradec-zpravy_tuu
zdroj: idnes.cz

Dostala pouze podmínku a povinnost zaplatit léćbu (ta cena té léčby nedosahuje ani jedné průměrné výplaty).

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mravenec

jiný názor

Rozhodnutí soudu je směrodatné a nám nepřísluší jej hodnotit.

Drap

jiný názor

Trest je správný, protože tak rozhodl soud. Nepřísluší nám nikomu kritizovat nezávislé soudy.