Justin1

Nemyslí mi to, nepamatuji si od doby, kdy se mi narodilo druhé dítě. Trvá to asi měsíc, kdy můžu čekat, že se to zlepší?

Před měsícem se mi narodilo druhé dítě. V poslední době se špatně soustředím, nemyslí mi to, nepamatuji si, zapomínám, jsem pomalý a nedokážu řešit situace dost rychle. Měli jste to taky tak? Kdy můžu čekat, že se to zlepší?

Nemyslí mi to, nepamatuji si

Odpovědi
anonym

To záleží.

Třeba mýmu dědovi to ke konci života taky moc nemyslelo, zapomínal, byl pomalej…

Pepa25

Asi bych se zamyslel, jaká asi může být příčina – podle toho vyplyne, jestli s tím jde něco dělat nebo jak dlouho to může trvat. Že by těžký porod nebo laktační psychóza? Nebo jde o důsledek únavy?