zjentek

Nemrzí vás už nyní, že kovid nebyl, není a pravděpodobně ani nebude smrtící pandemií?

Tak například já když pozoruji, jaký to okolo kovidu od á až do zet vše vzalo konec, tak si coby taková bezvýznamná součástka lidstva celkem přeji novou pandemii od toho á a tentokrát s definitivní smrtností jakožto požehnáním k respektu, pochopení a úctě. Druhý pokus a už ŽÁDNÝ NANEČISTO. Protože smrtící pandemie nanečisto nám k pochopení ZJEVNĚ NEPOMÁHÁ a z něčeho podobného nedokážeme coby člověk moudrý moudrý vytěžit zhola nic. Děkuji.

Tak pome naostro! Sdílí někdo názor?

Bůh nám všem žehnej, také očko a jejich principům. );

Odpovědi
elkon

Máš pocit, že umřelo málo lidí?

Ametyst

Chápu Tvé zklamání: všechno kolabuje, dětičky hloupnou, končí svoboda pohybu i platnost zákonů a ústavy, za sportem či kulturou jen s průkazkou o podvolení se, k moři už se nikdy nepodíváme, do letadla nás nepustí- a to jen kvůli pitomé respirační chorobě?
Zde moudrý člověk zhodnotil, jak házíme s klidem za hlavu výdobytky západní civilizace: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v2ginMVCi0M Vlády nezvládají mít virus pod kontrolou, tak aspoň skřípnou lidi: ti poslouchají!

zjentek

Elkon, cokoli příroda stvoří, má k tomu i důvod. A pokud je kovid přírodní záležitost…

Pochopit zákonitosti je jedna věc a stavět se jim na odpor je věc druhá. Elkone, Elkone..

Ametyst

I kdyby byl virus už pryč, politici s farmaceutickou pistolí u hlavy budou neustále vymýšlet nová opatření, zákazy a buzerace, cítit se nadřazeni, opojeni mocí nad lidmi, výrobci pravidel, kteří se jimi nikdy neřídí. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Wk0Jlm2ch2I šašci