aliendrone

Nemělo by se zakázat cestování pro zábavu tryskáčem do zahraničních wellnessů?

Přinejmenším na Kanárské ostrovy. Kdeže to letos byl Kepler? Takhle ničit biosféru a budoucnost naší planety… ;) :D :D
https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/clanek/tu­riste-skodi-sexem-pisecnym-dunam-na-kanarech-40377574#dop_­ab_variant=1&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart&dop_req_id­=omGs21jZuEG-202111102021&­dop_id=40377574

Nejlepší odpověď
Ametyst

Planeta už není „naše“, ale jejich. Těch, co lítají soukromými tryskáči i na summity o záchraně planety a změnách klimatu. 🙂 To jsou ti praví, morálně nadřazení. Ale v nás budou pěstovat vinu za to, že jednou za rok poletíme na pár dnů na dovolenou. Protože nemáme tolik času plavit se po moři jako záškolačka Greta.

Další odpovědi
Justin1

Přikláním se k názoru, že by se to mělo zakázat. Pokud někdo má takové morální zásady, že klidně bude někomu nebo něčemu škodit, když z toho bude mít pro sebe prospěch a nebude potrestán, je načase uvažovat o zákazech.

Kazatel

Hlavně ti, co mají ekologie plná ústa, jak jdou hezky příkladem. Třeba ta presidentka EU, co lítá mezi Vídní a Blavou soukromým tryskáčem..

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/leyenova-zdolala-50-km-mezi-vidni-a-bratislavou-soukromym-tryskacem-40377043

Dochy

To máte těžký. Jak chcete kontrolovat jestli ten tryskáč použil oprávněně, nebo neoprávněně? A co vy? Pojedete k lékaři autem na benzín, na naftu, na motorce, vlakem, nebo na kole? A co do Chorvatska? Pěšky?

led

Zákazy platia pre ľudí typu „plebs“. Pre vládcov, v ich ponímaní „bohov, nadľudí“, zákazy pre ľudí neplatili a to platí aj dnes. A bude to platiť do času, pokiaľ sa budú ľudia deliť na bohov, čo vládnu a ostatných, čo poslúchajú.

Kepler

Asi ano. Na cestě do Varny jsem nakazil minimálně jen dvě mírně jeté krajanky. Víc to nešlo. Kdybych zvolil jinou dopravu, tak bych jich nakazil mnohem víc. Takže cestujme autobusem, občasné zastávky v přírodě poskytují daleko víc příležitostí.

JežíšKristus

To je asi jedno, reálně mají tryskáče oproti milionům aut a tisícům továren zanedbatelný dopad.
To je stejné, jako diskuze o zmrazení platů politiků, však ať klidně berou 300 tisíc měsíčně, lidí by si měli uvědomit že to je v rozpočtu kapka v moři, a jsou důležitější věci na řešení.

led

Dochy, Chorvátsko nie je ďaleko, dá sa to zvládnuť peši. 🙂

Dochy

Letní dovolenou si ale můžu naplánovat max na 14 dní 😉
Mapy mi cestu spočetli na 316h čistého času…

led

Tak choďte cez Rakúsko k Terstu. Aj to radšej na bicykli, aby ste si aspoň 1–2 dni mohli omočiť nohy v mori. 😈🦈

aliendrone

Kepler>>> Mno bejku, tohle ale přeci víme už DÁVNO, že jsi freelancer-inseminátor BEZ patřičných dokladů vyhotovených Krajskou hygienickou stanicí ve Zlíně, to sem netahej. ;) :)
Dotaz spíše směřuje na fakt, že člověk je schopen DOJEBAT VŠECHNO, tedy i ten blbej písek na Kanárech v odkazu! NEBO bych místo „člověk“ měl napsat „Kepler“ pro větší akurátnost, co myslíš? ;) :D :D

aliendrone

Ametyst>>> Gmm, krásně řečeno, stručně, co dodat – JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU! Mám chuť již teď dát nominaci, ale tím bych uzamkl otázku moc brzy. Doufám že samotný Já, Hlava Vymazaná na to později nezapomenu. :)

Ametyst

Aliendrone, děkuju Ti moc, ať to dopadne jakkoliv. Odpověděla jsem hezky, i když pravdy bývají hnusné.:-)) Už se mi ten svět vůbec nelíbí, jak říkala moje babička už před 40 lety. Chudinka netušila, v jakém loji to může skončit.