Avatar uživatele
aliendrone

Nemělo by se zakázat cestování pro zábavu tryskáčem do zahraničních wellnessů?

Přinejmenším na Kanárské ostrovy. Kdeže to letos byl Kepler? Takhle ničit biosféru a budoucnost naší planety… ;) :D :D
https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/clanek/tu­riste-skodi-sexem-pisecnym-dunam-na-kanarech-40377574#dop_­ab_variant=1&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart&dop_req_id­=omGs21jZuEG-202111102021&­dop_id=40377574

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler, Beno před 910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Planeta už není „naše“, ale jejich. Těch, co lítají soukromými tryskáči i na summity o záchraně planety a změnách klimatu. 🙂 To jsou ti praví, morálně nadřazení. Ale v nás budou pěstovat vinu za to, že jednou za rok poletíme na pár dnů na dovolenou. Protože nemáme tolik času plavit se po moři jako záškolačka Greta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Přikláním se k názoru, že by se to mělo zakázat. Pokud někdo má takové morální zásady, že klidně bude někomu nebo něčemu škodit, když z toho bude mít pro sebe prospěch a nebude potrestán, je načase uvažovat o zákazech.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit


Avatar uživatele
Kazatel

Hlavně ti, co mají ekologie plná ústa, jak jdou hezky příkladem. Třeba ta presidentka EU, co lítá mezi Vídní a Blavou soukromým tryskáčem..

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/leyenova-zdolala-50-km-mezi-vidni-a-bratislavou-soukromym-tryskacem-40377043

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

To máte těžký. Jak chcete kontrolovat jestli ten tryskáč použil oprávněně, nebo neoprávněně? A co vy? Pojedete k lékaři autem na benzín, na naftu, na motorce, vlakem, nebo na kole? A co do Chorvatska? Pěšky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zákazy platia pre ľudí typu „plebs“. Pre vládcov, v ich ponímaní „bohov, nadľudí“, zákazy pre ľudí neplatili a to platí aj dnes. A bude to platiť do času, pokiaľ sa budú ľudia deliť na bohov, čo vládnu a ostatných, čo poslúchajú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Asi ano. Na cestě do Varny jsem nakazil minimálně jen dvě mírně jeté krajanky. Víc to nešlo. Kdybych zvolil jinou dopravu, tak bych jich nakazil mnohem víc. Takže cestujme autobusem, občasné zastávky v přírodě poskytují daleko víc příležitostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

To je asi jedno, reálně mají tryskáče oproti milionům aut a tisícům továren zanedbatelný dopad.
To je stejné, jako diskuze o zmrazení platů politiků, však ať klidně berou 300 tisíc měsíčně, lidí by si měli uvědomit že to je v rozpočtu kapka v moři, a jsou důležitější věci na řešení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Dochy, Chorvátsko nie je ďaleko, dá sa to zvládnuť peši. 🙂

Avatar uživatele
Dochy

Letní dovolenou si ale můžu naplánovat max na 14 dní 😉
Mapy mi cestu spočetli na 316h čistého času…

Avatar uživatele
led

Tak choďte cez Rakúsko k Terstu. Aj to radšej na bicykli, aby ste si aspoň 1–2 dni mohli omočiť nohy v mori. 😈🦈

Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Mno bejku, tohle ale přeci víme už DÁVNO, že jsi freelancer-inseminátor BEZ patřičných dokladů vyhotovených Krajskou hygienickou stanicí ve Zlíně, to sem netahej. ;) :)
Dotaz spíše směřuje na fakt, že člověk je schopen DOJEBAT VŠECHNO, tedy i ten blbej písek na Kanárech v odkazu! NEBO bych místo „člověk“ měl napsat „Kepler“ pro větší akurátnost, co myslíš? ;) :D :D

Avatar uživatele
aliendrone

Ametyst>>> Gmm, krásně řečeno, stručně, co dodat – JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU! Mám chuť již teď dát nominaci, ale tím bych uzamkl otázku moc brzy. Doufám že samotný Já, Hlava Vymazaná na to později nezapomenu. :)

Avatar uživatele
Ametyst

Aliendrone, děkuju Ti moc, ať to dopadne jakkoliv. Odpověděla jsem hezky, i když pravdy bývají hnusné.:-)) Už se mi ten svět vůbec nelíbí, jak říkala moje babička už před 40 lety. Chudinka netušila, v jakém loji to může skončit.

Nový příspěvek