ixpektix

Neměli byste prosím vás nějaký referát do ZEMĚPISU o cestovním ruchu (druh poznávací,poby­tový,sportovnía nebo kulturní)?

Prosím mohl by to být dokument , nebo text
moc děkuji (je to velmi důležité !!)
Doplňuji:
Dík moc jste mi pomohli

Nejlepší odpověď
annas

Nerada to sice dělám, ale hezky prosíte, zkuste si podívat do odkazu. Snad najdete inspiraci.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=re­fer%C3%A1ty+o+ces­tovn%C3%ADm+ruchu&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=ut­f8&rlz=1I7GGLL_en