Endy.nna

Nemám chuť k jídlu, čím to je?

Poslední 4 dny skoro nejím. Mám hlad, ale nějak nemám potřebu si něco k jídlu dát. Není to, že bych se omezovala, vůbec. Ale spíš mi to nějak nevadí, nejíst tolik. Chtěla jsem se zeptat.. nemohu být třeba nějak nemocná? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:

  • Nemůže to být třeba těhotenství ? Před pár dny mě prstil přítel a já mu ho honila. Neměl na rukou sperma, nic. A hlavně na svůj ‚úd‘ si při sexu šahá druhou rukou. Nic víc jsme mezi sebou bez ochrany neměli.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kdo má chuť v tomto vedru?Stačí si nakrájet meloun vychlazený nebo okurku trošku si ji posol abys vyrovnala to cos vypotila , moc prima to osvěží a taky trošku zasytí. Když ti nebere, nepřemáhej se , chuť se dostaví.Hlavně hodně pij /nealko/

Další odpovědi
Drap

celé je to způsobeno zřejmě stoupající teplotou. Neni to nic neobvyklého.

Nikkol

Myslím, že v tomto počasí je na tom hodně lidí podobně. Z horka taky nemám chuť ani jíst. Nicméně, pokud chcete zvýšit svůj apetit , stačí jíst vitamín B.

aloevera5

Také bych si s tím nelámala tolik hlavu. Já teď také jím velmi málo. Jak už většina tady psala, je horko.

Pokud nemáte nějaké bolesti a nezvracíte. Mělo by to být v pořádku.

Pokud si nejste jistá, jděte se poradit k lékaři. Hlavně pijte hodně vody!!!

Katusa

Myslím, že pokud vše bylo jak popisuješ, těhotná být nemůžeš. A podle toho, jaké problémy máš, bych řekla, že nechutenství bude spojeno jednak s teplem, jednak s tvým dospíváním a hormonálními změnami v těle. Pokud bys chuť k jídlu neměla dlouhodobě, zajdi k lékaři, prohlídkou určitě nic nezkazíš, ale myslím, že to nebude nic závažného