Saabira

Ukradli mi účet na Instagramu. Nemáte s tím někdo zkušenosti a neporadíte?

Potřebovala bych poradit, včera jsem zjistila, že na mém Instagramu kde jsem měla asi 100 příspěvků a kolem 500 sledujících, nejsou vidět fotky. Asi o hodinu později už nešel vůbec a již není vůbec k dohledání. Našla jsem si co v takovém případě dělat a postupovala podle rad Instagramu. Bohužel se stále nic neděje a já začínám být nervózní. Vím, že jsou horší věci, ale fakt mě to mrzí, docela jsem si s tím vyhrála a nechápu, proč se mi to stalo s takovým malým počtem followerů. Nemáte s tím někdo zkušenosti a neporadíte?
Jak už jsem psala, podporu jsem kontaktovala, ale stále bez odpovědi. Ani potvrzení, že si to přečetli, nic.

Nejlepší odpověď
Edison

Jo, jednu radu bych měl: Kontaktovat podporu.

Jen setrvat. Ne všechno jde na dupnutí si.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, především bych ještě počkal na odpověď … pochybuju, že na Silvestra a Nový rok nějaká podpora funguje …

jáára

Někdo mi krade Steam. Nemám tam nic a je mi to jedno.

ElonMusk

Poděkovat zloději, že tě zbavil ztráty času.