luky.1986

Jakou jsi tady videl nejvtipnejsi/nej­hloupejsi otazku a odpoved na ni?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít archív, podobných otázek na toto téma je zde několik.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=hloup%C3%A9%20ot­%C3%A1zky

Jenže uvědomte si význam příd. jména hloupý = hloupý je ten, kdo má omezené rozumové schopnosti.

Takže spíš bych volila např. otázky nic neříkající, které nejsou přínosem atd. na rozdíl od těch, z nichž se člověk leccost doví atd.

Jedna otázka z mnohých opakujících se – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chytre-a-hloupe

Bolak uvedl některé příklady:
„Co je mouka?
Z čeho je rohlík?
Co je ortéza?
Existuje portéza?
Co je hruška?
Co je jablko?
Jak vypadá rybí filé?
Kolik svítí slunce?“

Opakuji, ale beru tyto otázky je jako nic neříkající, velmi jednoduché, až primitivní, neumělé. . Často pobaví.

Další odpovědi
anonym

Každého zajímá a baví něco jiného. Co je pro jednoho hloupost, je pro druhého otázkou života a smrti. Takže o hloupých já ne, mě pobaví ty jakože naivní od boláka 🙂 To jsou někdy špeky, že se směju nahlas 🙂

briketka10

Přesněě od bolaka nejvtipnější odpovědi to
smíchy padám ze židle až mám škytavku a
ty jeho otázky nikdy hloupé zase nejsou.

Jsou tu hloupí lidé ptají se na to co si mohou
najít ihned na internetu. Ale oni ne a ne každou
chvilku píšou kravinu za kravinou jen, aby
dostali paleček a byli pozoruhodní.

Hloupé odpovědi si nepamatuji, ale je jich tady
dost a dost díky lidem, kteří chtějí být zajímaví.

annas

bolakovy otázky, které uvádíš tenkrát uvedl pro
naše pobavení a byla taky od ocko a my jsme
měli napsat, jaká se nám zdá nejvíc vtipná, jedna
z nich už byla z archivu smazána.
Já se tehdy pobavila mě se líbily všechny 😁

Quimby

Hloupé otázky nejsou, jsou jen hloupí lidé, co se ptají na věci, co by měli vidět.

Ale pokud mám vybírat, tak jsou to otázky typu – Jsem nemocný, jak se mám léčit? Kdy po nás chce určit diagnozu přes internet místo toho aby došel k doktorovi.

melanie

Tady je tolik hloupých otázek, že to snad ani nejde nějak zhodnotit :D

anonym

Holky, no tak …

briketka10

annas

Každá jeho otázka, kterou zde uvádíš má od Tebe palec 😁

briketka10

Ten bolak nenapsal svou odpověď jen interpretoval
jiné soudíš ho moc přísně.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nasli-jste-taky-neco-zajimaveho-ve-zdejsim-archivu-o-co-by-byla-skoda-se-nepodelit

annas

Já ho vlbec nesoudím. Špatně jsi pochopila. Z kontextu přece vyplývá, že vkládám odkaz, v němž jsou otázky pro pobavení.

Opakuji, pojem hloupá otázka se mně nelíbí, ale mám pro ně jiný název. Ale stále to jsou otázky, které nic neříkají.

briketka10

Víš, ale napsat, že Bolak uvedl některé:

teď ty otázky nebudu je vypisovat,
ty byly od jiných uživatelů né od
něho mě to tak vyznělo potom si
o něm bude někdo myslet, že i on
je ten z hloupých a to bych já tedy
nechtěla mám ho ráda a jeho vtipy
taky 😁

bolak

noták, holky, neperte se vo mě..

anonym

briketka10 nikdo si o bolákovi nemyslí, že je hloupý, ani annas si to nemyslí, vždyť to tady jasně napsala