Avatar uživatele
anonym

chytré a hloupé?

jsem tady už nějakou dobu a pořád dokola se zde objevují otázky proč jsou některé hloupé,kdo ví,pro někoho hloupé jsou,pro jiné ne,ale zkusme to trošku z jinéhou soudku,co takhle zapátrat třeba i v minulosti(já to udělala a docela se i pobavila) a najít tu nejchytřejší,bylo jich dost,jinak přeji všem dobré ránko

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, iceT, fcoop, bolak, anonym, anonym před 4220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Nejchytřejší otázky měl odjaktěživ pasta…

Jenom krátkých výčet:
Co je mouka?
Z čeho je rohlík?
Co je ortéza?
Existuje portéza?
Co je hruška?
Co je jablko?
Jak vypadá rybí filé?

(a to nejlepší nakonec) .. Kolik svítí slunce?

:) zbytek zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nasli-jste-taky-neco-zajimaveho-ve-zdejsim-archivu-o-co-by-byla-skoda-se-nepodelit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Každý máme jiný pohled na svět a jeho dění. Co je pro mne zajímavé je projiného brak. Jsem rád, že každý jsme jiný, neboť i díky hloupým otázkám jde svět dopředu.

Nevím kdo to řekl a jakým způsobem, ale každý říka, že to nejde, pak někdo přijde a udělá to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Chytré, hloupé? No nevím. V poslední době mě napadla jedna otázka a to jak se vlastně rozmnožují ptáci, jelikož to opravdu nevím (přesněji nevěděl jsem). Tak a teď, je to blbá otázka? No pro ty, kteří to vědí tak asi ano.
Mimochodem prý jako např. psi, kočky-tedy zezadu. Jen by mě zajímalo čím si ji přidržuje, když má jen dvě nohy narozdíl od koček a psů :)) No a co, je to zas hloupá otázka?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek