chytré a hloupé?

jsem tady už nějakou dobu a pořád dokola se zde objevují otázky proč jsou některé hloupé,kdo ví,pro někoho hloupé jsou,pro jiné ne,ale zkusme to trošku z jinéhou soudku,co takhle zapátrat třeba i v minulosti(já to udělala a docela se i pobavila) a najít tu nejchytřejší,bylo jich dost,jinak přeji všem dobré ránko

Nejlepší odpověď
bolak

Nejchytřejší otázky měl odjaktěživ pasta…

Jenom krátkých výčet:
Co je mouka?
Z čeho je rohlík?
Co je ortéza?
Existuje portéza?
Co je hruška?
Co je jablko?
Jak vypadá rybí filé?

(a to nejlepší nakonec) .. Kolik svítí slunce?

:) zbytek zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nasli-jste-taky-neco-zajimaveho-ve-zdejsim-archivu-o-co-by-byla-skoda-se-nepodelit

Další odpovědi
anonym

Každý máme jiný pohled na svět a jeho dění. Co je pro mne zajímavé je projiného brak. Jsem rád, že každý jsme jiný, neboť i díky hloupým otázkám jde svět dopředu.

Nevím kdo to řekl a jakým způsobem, ale každý říka, že to nejde, pak někdo přijde a udělá to.

anonym

Chytré, hloupé? No nevím. V poslední době mě napadla jedna otázka a to jak se vlastně rozmnožují ptáci, jelikož to opravdu nevím (přesněji nevěděl jsem). Tak a teď, je to blbá otázka? No pro ty, kteří to vědí tak asi ano.
Mimochodem prý jako např. psi, kočky-tedy zezadu. Jen by mě zajímalo čím si ji přidržuje, když má jen dvě nohy narozdíl od koček a psů :)) No a co, je to zas hloupá otázka?