kirilvla

Nejvhodnější auto pro taxi?

ojete auto na osobní taxi cena/kvalita, 50.000 – 135.000 Kč

Odpovědi
terry

Autem za 60 tis riskuješ, že někde zůstaneš s klientem stát.
Tady je každá rada velmi, velmi drahá.
Spíš se orientuj na výběr prodávajícího.

Alesh

Škoda Fabia Combi

Zdroj: http://www.sau­to.cz/osobni/hle­dani#!category=1&con­dition=1&condi­tion=2&conditi­on=4&fuel=2&pri­ceMax=150000&p­riceMin=50000&sub­Category=6&ma­nufacturer=93&mo­del=707

tforro

Běžná auta, v tomhle cenovém rozpětí jsou už starý 10-ti letý krámy nižší střední třídy. Ne, že by takový auto bylo na odpis, ale jestli se chceš živit používáním nespolehlivého auta, tak ti přeju hodně štěstí.

Co u 10-ti letého auta budeš pravděpodobně opravovat? Většinou komplet ramena, čepy řízení, komplet brzdy, rozvody a drážkový řemen. A zcela jistě výfuk, nebo jeho části a alternátor. Není to, že by se asi muselo dělat vše najednou, ale právě ta pravděpodobnost poruchy je vysoká…

Dismas

Passat TDI, po prvním majiteli.důchodci, nájezd 50000 km, barva slonová kost.

Luxx

Škoda Octavia II

anonym

http://www.da­cia.cz/modelo­va-rada/lodgy/

anonym

jak je zde psáno, u 10 let starého vozu se už musí opravovat. pak je na Tobě, zda opravit a jezdit a zase někdy něco opravit a jezdit, nebo jít do nového, kde možná budeš těch 10 let jezdit. sám nemám problém. Ford Focus 16 let. po deseti letech generálka podvozku kolem 10 tis. kč (sám opravil), motor po GO a jezdím na plyn vesele za kačku kilák a těch 6 let jsem už na to nemáknul.

postcd

to, které se nejméně opotřebovává a má nejméně nákladný servis/výměnu opotřebovaných dílů. Podívejte se na starší taxikářská auta co to je za model.

Dejte na google.cz hledat:
nejoblíbenější taxi auta
best make model taxi

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.