cappuccino

Nejste nahodou sapiosexual? Vite, co to znamena?

Pritahuji vas lide s bystrou mysli? Mozna jste sapiosexual a ani o tom nevite:)

https://www.pro­zeny.cz/clanek/sa­piosexual-neuhodnete-co-je-pro-nej-nejvic-sexy-73936

Odpovědi
elkon

Jedno staré přísloví říká: „Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá“. Tím je řečeno vše. Většinou si vědomě, nebo i podvědomě hledáme partnera podobné mentální úrovně jako jsme my. Je to tak asi běžné a v pořádku. Pokud někdo „míří výše“, často pak narazí. Možná by tento stav dokázal přesněji vysvětlit psycholog.

VaclavZeman

Vím, co to je a nejsem takový. Vždy, když už mi to vyjde, a dokonce mám i čas (to je tak jeden z deseti nahlášených rande), tak beru babu, která je nejvíce ženská. Je mi padesát a já už si moc vybírat nemůžu, natož na seznamkách požadovat IQ testy. Děkuju.

zjentek

Mě osobně přitahují, ale já je nikoli (takže Elkon ve svý odpovědi samozřejmě jako obvykle blábolí). Ahoj 🖐

aliendrone

Nejsem. A v postatě ani NEVĚŘÍM, že něco takového existuje. Jistě, inteligence je u partnera(ky) zajisté POZITIVNÍ a vítaná vlastnost, ale zbytečně se ve vztahu přeceňuje. Mnohem důležitější jsou vlastnosti jako spolehlivost nebo charakter (tzv. „dobré srdce“).

Předpokládám, že celý ten článek je úlitbou době, kde je normální kdejaká „bojová helikoptéra“ či jiný gender. Proč? Věř mi holka (oprsklá tykačka, NJN – jsem prostě aliendrone 😉 ), že MOJE VLASTNÍ ZKUŠENOSTI hovoří JINAK!

NIKDY se mi nepodařilo „utáhnout holku“ na topologické vlastnosti kolapsarového horizontu událostí a jejich případné důsledky pro obecnou teorii relativity v kontextu superstrunové M-teorie, fakticky VŮBEC NIKDY!
Když to zkusím, tak doslova vidím, jak zájem ženy upadá, poslední varování je „skleněný pohled“ a když ani pak nepřestanu, tak „sbohem šáteček“ s tím, že si vysloužím nálepku přibližne tohoto typu: „Bože, to je ale POŘÁDNEJ DEBIL!“ Což mi jako inteligenční hodnocení mé osoby NEVYHOVUJE (jakkoliv připouštím, že MŮŽE být pravdivé, muehehehe 😉 )

A ani jsem o někom, komu by se to povedlo NESLYŠEL (s vyjímkou „jedna paní povídala“). A přitom je jen MÁLO skutečně zajímavých a doslova nadlidsky náročných témat, jaké jsem uvedl výše. Jistě, dá se hovořit třeba i o prašivé chemii nebo společenských vědách (PCHE!) či podobně „náročných“ tématech, ale to již postrádá tah na bránu. Lze totiž předpokládat, že hypoteticky existující „sapiosexuálku“ tím ani ZDALEKA nezaujmu.

A pokud to vezmu z druhé strany, tak běžně žena dostane chlapa na impresivní výstřih nebo na „plachtový“ řízek s brkaší bez žmolků. Klidně i na pouhý úsměv s „jiskřičkami v očích“ (pozitivní odobnost). Ale NEZNÁM chlapa, kterému by se rozjížděl poklopec z toho, že mu byla přednesena zcela nová a velmi nápaditá alternativní teorie množin. A to platí i pro matfyzáky! 😉

cappuccino

elkon: znam i nekolik partnerstvi, kde zena je lekarka nebo ma jine vyssi postaveni a jeji partner je remeslnik. Mozna ty zeny nechteji doma zadne filosoficke diskuze, ale spis dobre udrzovany barak:)

VaclavZeman: jenomze to vypada, ze ty zadne dlouhodobe partnerstvi nepestujes. V tom pripade je to asi jedno:)

zjentek: Paroubkovou jsme vsichni prokoukli okamzite:) Vsak u ni ten obdiv hodne rychle zmizel:)

zjentek

Dobrý článek. Vypadá to, že pro Petru Paroubkovou byla výše IQ Paroubka důležitější než výše jeho bankovního konta…
🤔🤔🤔
🙄🙄🙄
…🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

elkon

zjentek – ty tvé hovadiny nemá cenu ani rozebírat, výsledek je ten, že o tebe „žádná baba ani nezakopne“. Pokud čte tvé zdejší výplody, tak není o čem…nikdo se jí divit nebude.