Lukáš Lolek

Nejlevnější vybavení studentského bytu

Máme k dispozici prázdný byt 4 + 1 v brně, a chtěli bychom ho co nejrychleji a hlavně nejlevněji zařídit jako studentský byt. Chtěli bychom během týdne nakoupit vybavení. Jde nám hlavně o to, aby bylo co nejlevnější, funkční a ideálně nové a praktické. Jde nám o příbory, hrnce, ramínka, rohožky, postele. Poradíte, v jakém obchodě ideálně hledat? Zatím počítáme s Ikea, pepco a možná i aukro.

Odpovědi
aliendrone

Už jen samo „vybavení studentského bytu“ je natolik široký pojem, že nemá smysl odpovídat. Každý si pod tím představuje něco jiného. Jeden pračku se sušičkou, s TV a Playstationem, jinému stačí složit hlavu v suchu a teple s možností vykoupání se, potažmo mu stačí pořídit spacák.

Doporučuji vyškrtnout z požadavků to „ideálně nové“ a prohlédnout inzertní weby (jako Annonce, Bazoš apod.), zejména rubriky „zdarma“ a „za odvoz“. :)

paul1

Doporučil bych bazar s nábytkem a vybavením, v Brně např.:

https://www.nabytek-bazar.eu/inze­raty/mesto/brno , nebo

Zdroj: http://www.ba­zarbrno.cz/