oskarino

Nejede mi auto co stim je?

Potřebuju nutně pomoc.Přestalo mi jet auto a nevim co stim může být.Bohužel nemám nikoho kdo by mi pomohl.Takže se to stalo takhle:jela sem pryč a asi po 500m mi to najednou přestalo zničehonic jet.někdo říkal že mám zamrzlej benzín tak sem nechala přes noc auto pěkně v teple a nic.když startuju tak normálně točí ale víc nic.prosim poraďte co by stim mohlo být.děkuji
Doplňuji:
je to opravdu starší auto rok výroby je 1995 a je to opel corsa

Odpovědi
oskar

Ťěžko to posoudit,když jste nenapsala jestli je to starší auto,nebo novější a co je to za značku.

cukrar

oskarino,
mám takový pupínek na ruce, nevíce co to je?

Takto lze i stanovit Vaší závadu. Od maličkosti až po větší závadu. Kdyby se takto dali řešit po internetui závady, nemusí být opraváři. Když jste jela 500 metrů a pak přestalo jet, benzin nemůže být zamrzlý. Na jaký pohon by jelo těch 150 metrů.
Mrzí mě to, ale opravdu na dálku nelze poradit. Jedině slyšet, vidět, měřit…
zavolejte mechanika.