cauahojjakje

Nejde mi zvuk ve hrách na PS3. Co s tím?

Dobrý večer, když jsem si chtěla zahrát nějakou hru na PS3 nešel mi zvuk. Zvuk Playstationu normálně funguje ale když si zapnu tu hru zvuk prostě nejede:( Neví někdo co s tím? Vždycky mi to šlo, snad není problém s diskem, jen dnes to prostě nechce fungovat.

Nejlepší odpověď
Kepler

To je ovšem tragédie…

Další odpovědi
nyjono

Ty vykřičníky sis mohla odpustit. Nejde o nic vážného.
Snad není problém s diskem jen dnes to prostě neche fungovat.
Nebo si vem knížku a něco si přečti.

aliendrone

Zkontroluj HDMI kabel!!! To je ten, co připojuje PS3 k TV!!! Možná je špatně zasuntý, možná špatný kontakt, možná vadný kabel!!! (Předpokládám že setup máš nastavený OK!!!)

Pochopitelně než to doplní ostatní – primárně považuji za samozřejmé, že na TV nemáš zvuk MUTE!!! ;) :D :D :D ;)