Avatar uživatele
flower-go

Nejde mi přehrát film na dvd z flesh

Nejde mi přehrát i když je .avi a normálně stažený filmy přehrávám bez problému. nevíte co s tím ? díky
Doplňuji:
upřesňuju tedy… nejde přehrát v dvd přehrávači, soubor je určitě avi a nejde jen obraz (video connected not supported) nebo tak nějak. tvuk jde normálně a stažené je to dobře.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, Elk, SpeedyCZ před 4863 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fred

Zkuste pouzit jiny prehravac. Muze to byt treba vadny soubor (chyba pri stahovani / chyba pri kopirovani). Muze to byt neco s cim si jiny prehravac poradi. To, ze je soubor na flashce, by nemelo zpusobit problemy. Pokud muzete, zkuste soubor na flashku znovu nakopirovat.

Take se muzete podivat zda ma soubor rozumnou velikost…

Take me napada, ze by mohla byt videt pripona .avi, ale za tim je jeste pripona skryta – je to nepravdepodobne, ale mozne…

Moznosti je vice, na tyto dotazy se mnohem snaze odpovida, kdyz tazatel uvede, co presne se objevilo za hlasku, za chybu, ktery program co zahlasil, popise jasne, pri kterem kroku doslo k chybe a samozrejme napise jaky program vyhodil chybu. Nekdy je tezke radit i kdyz ma clovek k dispozici podrobnosti. Kdyz nevi skoro nic, pak muze jen tapat a vymyslet velke mnozstvi hypotez…
Doplňuji:
V tom pripade je soubor nejspis v poradku, ale prehravac nema potrebne kodeky. Totiz: soubor AVI je jen takovy balik, ve kterem je nacpane vsechno k tomu filmu – obraz, zvuk ad. To uz pak muze byt zakodovane ruznymi algoritmy. Takze jestlize vam to prehrava zvuk, ale ne obraz, pak tedy pro zvuk jsou pouzity kodeky, ktere prehravac zna, ale jak je zakodovan obraz, tomu nerozumi.
Resit to lze bud pridanim kodeku do prehravace, pokud je to mozne nebo prekodovanim AVI souboru. Jak se to dela, to nevim, bude na to asi nejaky program.. a pak to prekodovat do nejakeho znameho formatu.. Dalsi moznosti je samozrejme stahnout film v jinem formatu, pokud je k dispozici…

Upravil/a: Fred

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Bohužel nepíšete, jestli je to v pc, nebo v přehrávači. Já používám Gom player a všechny AVI přehrává, ale v domácím kině mi ten samý film nepřehraje a taky nevím, čím to je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SpeedyCZ

Přesně jak tu píší, zkuste to na PC… Moje sestra si chtěla pustit ženy v pokušení, tak jsem jí to stáhl z netu na flashku (ne na flašku ale flash :D ) a ne a ne to v dvd spustit… Tak jsem to pustil v WMP12 (windows media player 12) a fungovalo to s HD kvalitou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fanynek

Pokud nebude mít přehrávač nebo dom.kino DivX,tak formát AVI v nich nepřehrajete.Jedině udélat KONVERZI do DVD video.Na to jsou programy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek