Velký problém – nelze přehrát film !!

Nelze mi přehrát film, zkoušel jsem všechno možný a nevím jak dál. Pak mě napadla jedna věc, že bych mohl změnit přehrávač a také to nešlo, tak jsem bádal pořád na internetu a zjistil jsem, že to mohou být ovladače a ty jsem si nainstaloval a nic a pak jsem si nainstaloval kodeky a už to jde, takže to faká. Bylo to kodeky

Nejlepší odpověď
Losos

Zajímavé téma :) Většina tu pokládá otázky, aby na ně ostatní odpovídali, ale vy jste možná ještě lépe vystihl pojem a smysl portálu odpovedi.cz .. vy jste nám vlastně dal odpověď a my na ni máme klást otázky :))
Doplňuji:
Osobně také doporučuji VLC, používám ho již několikátým rokem a mohu s čistým svědomím říct, že tento je pro mě číslem jedna. Vality KMPlayeru nezpochybňuji, ale neznám ho, nemám ho odzkoušený, kdežto s VLC mám jen ty nejlepší zkušenosti ;)

Další odpovědi
anonym

ano uz se to tu resilo nescetnekrat … kdyz nejde prehrat film doinstalujte si kodeky … nebo zmente prehravac (na vlc, ne jen tak na ledacjaky …), to by taky problem vyresilo.

1 – http://www.cccp-project.net/
2 – http://www.vi­deolan.org/vlc/

Chandler

Nejlepší je KMPlayer. Odzkoušeno ..bezkonkureční přehrávač !