matescernik

Jde DVD přehrávat v autě?

Doplňuji:
jestli se dá přehrávat formát DVD v CD přehrávači

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tam máš přehrávač, tak jde

Další odpovědi
honza19hk

proč by nešlo.musíš k tomu mít ale věci.
Doplňuji:
DVDv CD přehrávači nepřehraješ.Prostě ho to nenačte.Musíš mít přehrávač DVD,ten samozřejmě i CD rozchodí.

anonym

V CD přehrávači DVD nepřehraješ!! – musel bys mít DVD přehrávač…
I když se ´placka´ jeví na první pohled jako totožná, jde o zcela jiné formáty záznamu!
😉
Takže si do auta buďto pořiď přenosný DVD přehrávač (případně třeba notebook) a nebo vyměň (nech vyměnit) zabudovaný CD za DVD (a nebo si kup nové auto).

Emefej

Bohužel, v CD přehrávači DVD přehrávat nejde ani v autě ani doma.