mirecek1961

Lze bez servisu rozebrat telefon Samsung GT S8600 Vawe 3? Nenačítá SIM karty. Chci ověřit, zda je poškozený plíšek.

Dobrý den neví někdo prosim jak lze bez drahého servisu rozebrat telefon Samsung GT S8600 Vawe 3? Do včerejška načítal sim všech operátorů a nyní nechce vzít ani jednu. Tuším že je nějak poškozený plíšek a rád bych si toto ověřil. Díky za radu jak na to mimo servis.

Odpovědi
Rokio

Pokud máš drahý mobil, tak bych to nedělal. Servis je jistota, zatímco pokud si hraješ na opraváře, tak svou neodbornou „opravou“ můžeš mobil rozbít.

mosoj

Rozebrat, zcela určitě. Se složením to bude již složitější.