Denny Bí

Nefunguje mi Instagram. Mám na něm přes 10k a jen tak ho ztratit nechci. Nevíte, co s tím mám dělat?

Dobrý den, napsalo mi to, že můj účet byl napaden a mám si změnit heslo. Ale když to chci udělat, píše mi to, že je heslo nesprávné, a tak dám: zapomenuté heslo a napíšu tam email a myslela jsem si, že mi na email něco příjde ale nic. A žádnou zprávu nemám ani ve spamu. A tak jsem napsala o pomoc Instagram a už to jsou 3 dny a furt nic, tak nevím, jestli je to normální, anebo co s tím mám dělat… Předem děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi
icurusL

Jelikož Váš účet napadl někdo kdo zjistil Vaše pravděpodobně ne až tak silné heslo, tak rovnou po přihlášení určitě dal změnit e-mailovou adresu – proto Vám nic nepřišlo. S tímhle se dá maximálně dělat to co jste už udělal/a a čekat.

gabb

Dobrý den, mám to samé… vyřešil jste to nějak? pro rychlejší komunikací Vám mohu zaslat sz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.