SniperCZ

Nedaří se mi přidat účet Google do telefonu. Poradíte?

chtěl bych požadat o radu mam telefon xiaomi redmi note 7 a odstranil jsem z něho google učet když tam chci dat puvodní i jakykoliv jiny učet vše probíha v pohodě do te doby než už to chce jen odsouhlasit podminky ty odsouhlasím a poté se mi ukaže pokažde
Chyba
učet nebyl pridan. zkuste to později už si opravdu nevím rady

Odpovědi
mosoj

Vytvoř nové heslo. Google je drzej!! Klidně ti bude tvrdit že nezadáváš správném heslo.