Kelt

Nechybí vám tady dneska Lotr2008 a jeho otázky?

Vždycky je tady nějaké vzrušení, oživení a uživatel Lotr2008 měl zajímavý styl otázek a vyjadřování. Chybí vám, nebo jste to ani nezpozorovali? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne, spíš naopak

Další odpovědi
elkon

Nicky mě nezajímají, pouze smysluplné dotazy. Většinou je jich tu jako šafránu.

quentos

Co na něm bylo zajímavého? Bylo to spíše ubohé.
Nechybí.

aliendrone

Tobě to přijde jako „zajímavý styl“? :o Inu… každé zboží má svého kupce, že?
Osmdesátosmička mi nechybí, na rozdíl od jiných tazatelů. ;) :)

Kepler

Nevadí mi a nechybí mi. Je tady víc zajímavějších „stylistů“.

nyjono

Nechybí.
Tento styl mi moc zajímavý nepřijde.

Edison

Ne.

zjentek

Od tebe to sedlo jak pytel brambor, draku!

led

Napriek svojmu dátumu narodenia (2008) svojimi otázkami nestihol sa mi zatlačiť do mysle…
Ale taký medzihviezdný návštevník Borisov mi v tomto prípade vyzerá zaujímavejší. Hľa portrét aliendrona: https://zive.ak­tuality.sk/cla­nok/144005/med­zihviezdny-navstevnik-zblizka-nova-fotografia-komety-2i-borisov/?utm_cam­paign=HP-new2&utm_conten­t=clanok2&utm_me­dium=magaziny-top&utm_source=a­zet.sk