dust8

Nechybí vám moře?

Mě hodně. Snad se na stará kolena trvale přesunu někdy k moři. Třeba se naučím surfovat.

Pixa: https://pixaba­y.com/cs/photos/mo%C5%99e-vlna-pl%C3%A1%C5%BE-obl%C3%A1zkov%C3%A1-pl%C3%A1%C5%BE-1090503/

Odpovědi
Kepler

Mně osobně ani moc ne, já mám radši hory a lesy, ale o to víc je pro mně okouzlující, když se k němu náhodou dostanu. Jak řikal haviř z Kurvine, když poprve uviděl moře: kurva, to je vody!…No co, Ostravsko je kraj razovity.

Kelt

Surfovat se dá i u nás. Moře má výhody i nevýhody. Je tam dobrý vzduch, teplo. Ale spíš ne.