Houslovyklic

Nechodí mi sms. Co s tím?

Nechodí mi od včerejška sms, tak jsem volala na infolinku, tam mi řekli, že mi nějak aktivují konfiguraci, tak se i stalo (vyžadovalo to ode mě potvrzení…), jenže sms mi dál nechodí… Navíc vlastně nerozumím tomu, co má ta konfigurace být a čemu má její aktivace pomoci…
Co mám teď dělat?
Doplňuji:
Díky za odpovědi, už se to podařilo vyřešit.
Nakonec stačilo jen vypnout a zapnout mobil…:-) (Což mi paní na infolince neřekla.)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já bych byla šťastná, kdyby mi žádné SMS nechodily.

Další odpovědi
cochee

Zkontroluj v nastavení, máš-li korektně číslo SMS centra. To bys ale mít měla, když je problém od včera. Zkus v telefonu jinou SIMku a zkus taky svou SIM v jiném telefonu.

anonym

Třeba ti nikdo nepíše!