FeKka

Nechci mu ji přebrat, jak to udělat ?

Ahoj, jsem zamilovaný do jedné holky, ale ona má kluka. Nechci být hajz*l a přebrat mu ji, ale nechci ani čekat, až se nějak pohádají a rozejdou se. Co mám dělat ? Díky

Nejlepší odpověď
Bonifác

Není jednoduché se rozhodnout, budeš si uset vybrat ze dvou možností. Buď budeš hajzl a přebereš mu ji a budeš štasný, ale se špatným pocitem anebo na ni zapomeneš, přestaneš se s ní stýkat a pokusíš se životem jít dál. Jistě ti teď připadá jako ta nejdokonalejší žena na světě, ale uvidíš, že časem příjdou i jiné. Hodně štestí ve vybírání.

Další odpovědi
panenka

promluvit si s tou holkou at víš jak je to z její strany pokud by k tobě nic necítila raději budte kamarádi je lepší kamarádství jak nic

JayDee446

Zkus na ni zapůsobit, aby zjistila, že jsi vlastně ten, s kým by měla chodit místo něj.

Džanička

Nejspíš s tím nic nenaděláš,když miluje jiného.Představ si sebe na jeho místě,jak by ti asi bylo,kdyby se snažil někdo jiný narušit váš vztah.Nejsi trochu sobec?Najdi si jinou,vždyť není jediná,nemyslíš??

LD75

přeber mu ji,ušetříš mu spoustu starostí nad bádáním „jak hodně ho miluje“…lets goo kamaráde

pitris

přátelství je někdy víc než manželství 😉