Avatar uživatele
vlastina

Nechávali vám rodiče trochu volnosti ve výběru-koupi ošacení,nebo jste museli nosit jen to co uznali za vhodné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 4969 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

V době,kdy já jsem vyrůstala,tak toho moc na výběr nebylo,rodiče moc peněz neměli,takže jsem nosila co mi navlíkli. No a když jsem si pak našla brigádu,tak jsem si vždy něco koupila,třeba řekli,že se jim to nelíbí,ale nezakázali mi to.

No a svým dětem,do toho nekecám,jen remcám,když se mi zdá,že jsou oblečení málo,případně když jim koukaj záda atd…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Otec má odjakživa zastaralé názory. Nejhorší je, že mne zesměšňoval, ať už jsem měla krátké sukně či dlouhé, vysoké boty… Došlo to tak daleko, že když si můj syn koupil"rotrhané džíny", tak otec vynadal mně, že na kluka nedohlídnu, ať se podívám v čem chodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Moji rodiče jsou bezva a nikdy mi do oblékání nemluvili jen když jsem byla malá tak mi chystali věci ale to myslím,že chystali každému v dětství oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jelikož rodiče mám, postrádám v otázce věk, kterého se to týká.
Ale i přesto musím konstatovat, že v dětství, jakož i dnes mi do toho nekecají a nechávají mi volnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek