vlastina

Nechávali vám rodiče trochu volnosti ve výběru-koupi ošacení,nebo jste museli nosit jen to co uznali za vhodné?

Nejlepší odpověď
kropitko

V době,kdy já jsem vyrůstala,tak toho moc na výběr nebylo,rodiče moc peněz neměli,takže jsem nosila co mi navlíkli. No a když jsem si pak našla brigádu,tak jsem si vždy něco koupila,třeba řekli,že se jim to nelíbí,ale nezakázali mi to.

No a svým dětem,do toho nekecám,jen remcám,když se mi zdá,že jsou oblečení málo,případně když jim koukaj záda atd…

Další odpovědi
verka

Otec má odjakživa zastaralé názory. Nejhorší je, že mne zesměšňoval, ať už jsem měla krátké sukně či dlouhé, vysoké boty… Došlo to tak daleko, že když si můj syn koupil"rotrhané džíny", tak otec vynadal mně, že na kluka nedohlídnu, ať se podívám v čem chodí.

panenka

Moji rodiče jsou bezva a nikdy mi do oblékání nemluvili jen když jsem byla malá tak mi chystali věci ale to myslím,že chystali každému v dětství oblečení.

Miroslavst

Jelikož rodiče mám, postrádám v otázce věk, kterého se to týká.
Ale i přesto musím konstatovat, že v dětství, jakož i dnes mi do toho nekecají a nechávají mi volnost.