Tříska

Nechali byste si ve svém městě postavit mešitu?

Bránili byste se nějak stavbě mešity? Pokud ano, jak?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Mne se ptát nebudou, ale nemám důvod k protestu ( když mi to tedy nepostaví před okny ) 🙂

Další odpovědi
Jikra

Já se bez ní obešel 65let, takže ji k životě nepotřebuju. Je to prvek který do naší kultůry nepatří. Tak bych se bránil i za cenu toho, že bych tak jak píše -deranged-, se s vypětím všech sil chopil lopaty a krumpáče a nějákýho toho čuňase někde zakopal.
I když uznávám že by to byla velká škoda se takhle zachovat k velmi užitečnému a sympatickému zvířátku.

deranged

V Reflexu byl článek, že „Španělé bojují proti stavbě mešit zakopáváním prasátek“.
Na místě, kde měla být mešita postavena, zakopali vepře a o svém skutku široce informovali v tisku. Zákony Islámu zakazují stavět mešity na „půdě poskvrněné vepři“. Muslimské obci nezůstal jiný výběr, než zrušit stavbu. Nebylo třeba ani žádných protestů a demonstrací.
http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/53332/spane­le-bojuji-proti-stavbe-mesit-zakopavanim-prasatek.html

Reezo

Proč si to věřící neudělají sami? My nevěřící to musíme platit… Kde je logika? Nakonec ještě stát vyplázne ročně miliardy za věřící…

Jako kdyby si církve a různé organizace nenakradli dost…

bububabu

Dovedete si představit, že by někdo chtěl v Islámské zemi stavět křestanské kostely? Myslím, že oni by se bránili mnohem, mnohem razantněji…

anonym

Ano, velice bych to uvital,je tu tak malo svatostanku jinych pro jine viry, vlice bych to uvital.