KamČůZeK

Nebudu pozadu, když se na základce neučím němčinu a střední jí dostanu?

Budou na mě brát ohledy? Když většina mích spolužáků, budou mít 3 leté základy? Jiné cizí jazyky než němčina a angličtina se neučí, takže se musím učit oba dva :( :)

Nejlepší odpověď
chudst

Zalezi na skole a na uciteli. Vyuku by meli prizpusobit nejslabsimu ze zaku. Ale vetsinou to je tak, ze se sice jede od zacatku, ale relativne rychle, nez se dosahne urovne, jakou ma vetsina lidi ve tride. Mate pred sebou cele prazdniny, nemcinu si tedy muzete trosku vylepsit a dostat do sebe alespon zaklady. Na cizim jazyce se zejmena v zakladech spechat nevyplaci.

Další odpovědi
hippeace

pokud angličtinu máš už dlouho a nemčinu se nebudeš učit tak to mas v poho na střední berou Aj pokročile a Nj uplne od zacatku a nebo obracene Nj pokrocile a Aj uplne od zacatku

Lenjička

Já jsem chodila na osmiletý gympl, učila jsem se tu pět let francouzštinu. Na poslední dva roky – tedy 3. 4. střední – jsem musela přestoupit a měla jsem němčinu. Učitelka na mne brala ohledy, jaké jsem potřebovala. Nakonec jsem byla jedničkářka a ostatní byli i trojkaři 🙂 Jde o učitele a také o to, jak k tomu přistoupíš. Určitě se nebudeš moci flákat, ale žádné kurzy bych nebrala ani se neučila přes prázdniny 😉