marek1981

ne ja jsem platil providen tnormelne asi tak polovinu ostal jenom potom to neslo zvladat . jA TAK VIM MOZNA MYLIME SE ZE

ne ja jsem platil providen tnormelne asi tak polovinu ostal jenom potom to neslo zvladat . jA TAK VIM MOZNA MYLIME SE ZE PODVOD JE VTEDY KED VEMES PUJDSKU S UMYSLEM ZE NEZAPLATIS ANI JEDNU SPLATKU. EXEKUCI MUZOU DAT NEMAM NIC . JENOMS POLICI NECHCI MIT NIC. BYLO MI RECENO ZE PROVIDENT MOC NA SOUDOCH NEOBSTOJI

Odpovědi
zzzzz

Provident nebo jiná společnost bude zkoumat zda si při půjčce nelhal. I kdyby si ji zaplatil celou a do smlouvy úmyslně zalhal (výše příjmů atd.) tak by se o podvod jednalo. Je jedno kolik toho máš splaceno. Pokud člověk který pracuje si vezme půjčku a pak o práci přijde a přestane splácet, tak podvod nespáchal. Ale pokud někdo uvede cokoliv nepravdivého do smlouvy, tak se o podvod jedná. Doporučuji obrátit se na provident a dohodnout si nižší splátky. Dluhy se musí platit.