Sylvinka

Název písničky

Hledám písničku, neznám přesně text, můžu jí broukat. Zpívá se tam něco jako,,hey all the time if you were now uuuhuuuuu. Rytmus je jako t tddd tdddd tdddd,je to anglicky

Odpovědi
Mravenec

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oh2LWWORo­iM&ab_channel=To­veLoVEVO

100 % myslíš tuto – Tove Lo – Habits (Stay High)

Kelt

Souhlásky t a d moc rytmus neurčují. A když napíšeš anglický text, tak je zřejmé, že písnička je zpívána anglicky. Zadej si text do vyhledávače a napiš song, lyric a pod a budeš to mít.

Lucyfer

Tip pro příště: google má u vyhledávání i takovej mikrofon, hlasové vyhledávání, já mám na ploše telefonu takovou lištičku, zkratku na to, a když klepnu na ten mikrofon, pod tím je tlačítko „vyhledat skladbu“, lze tam zabroukat/zapís­kat/zazpívat nebo nahrát skladbu třeba z rádia kousek, najde to – dost užitečný.

Sylvinka

Jo, moc děkuju mravenci,to jsem myslela ☺️

Mravenec

Jsem rád, že se mi povedlo ji vypátrat. 👍

Sylvinka

Do vyhledávače jsem to už zkoušela a nic