Sla

Navazují na svůj předešlou otazku

Teď jedu z útulku, paní se se mnou nechtěla bavit, jeste se mi vysmála , prý jsem ji psa dala. Říkám tak mi ukažte nějaký doklad o tom, já nemám v ruce nic , jsem tady a přijela jsem si pro svého psa. Dodnes jsem nedostala ani doklad o převzetí . A ona prý že už má pes jiné umístění . Takže ho zřejmě prodala. No pochopitelně pouze za poplatek a nějaký ten levoboček určitě. Takže pes je kdovíkde. Co s tím? Když jsem jí řekla, že zavolám policii, tak mi řekla, že jestli budu chtít psa, tak že ji zavolá ona. Prý že mi žádnou smlouvu dávat ani ukazovat nebude. Panebože, tohle je děs

Nejlepší odpověď
zjentek

Sia, je mi z tebe smutno. Jako tomu nebohému psovi 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

Vyplať ho, ne? Přeplať o kilo jeho cenu a je doma, útulek je řehole, na kilo navíc tam paní uslyší! Na co čekáš, jako?

Další odpovědi
Drap

Ano, je to děs dát do útulku pokud majitel žije. Jinak pokud máš nějaký doklad, a můžeš dokázat, že jsi psa do útulku psa dala, tak můžeš zkusit a zavolat polici. ale psa jsi předala dobrovolně, darovala, vzdala se ho, tak podle mne neni co řešit. Stalo se mě před nedávnem něco podobného. Věnoval jsem jistý peníz před časem na charitu. Nikdo mne nenutil, rozhodl sem se dobrovolně. Ted mne napadlo, že bych si peníze raději nechal. Myslíš že mám volat policii a domáhat se po charitě vrácení peněz?

cappuccino

Nevim, co jsi ocekavala, kdyz jsi dala psa do utulku? Ze tam na tebe pocka? Utulek se snazi zprostredkovat psy dal, coz je dobre. Berou si je lide, co maji psy radi.
Jestli za nej pani ziskala penize, tak je to jeji vec. Provoz utulku taky neco stoji.
To sis mela rozmyslet driv.
Mozna je psovi u novych majitelu dobre? Bud rada, ze je v dobrych rukou.

zjentek

Drape, sorry, ale hodně blbý příklad jsi uvedl. Pokud je mně známo, tak peníze nebyly nejsou a nebudou pro nikoho přítěží. Pes je pro útulek přítěží. Děkuju.

Drap

V tomto případě se mi zdá příklad velice dobrý. Jen jsem věc / za kterou je podle našeho práva pes považován/ převedl na peníze.

Sla

Tak to veškerá úcta. Mě můj bývalý obložil o byt když malé byly3 měsíce vypáčil skříně a vypadl. Co se mi to děje za ptákoviny, hold každý strůjcem svého štěstí a já kachna pitomá důvěřivá teď sama potřebuju charitu. Přijít o byt, o psa..že jsem tak důvěřivá panebože

zjentek

Akorát nejsi kachna důvěřivá ale trumpeta pomatená jak Brno. Panebože, odložit PO ŠESTI LETECH pesana pro kus hovna a trochu křiku jinak uječenýho parchanta… no comment 🤦‍♂️🤦‍♂️🐔