loruen

Nastoupila jsem na HPP dne 1. 12. 2015. Mám již po zkušební době?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano.

Další odpovědi
MobilManiak

Ta je 3 měsíce, ne? Takže máte.

Alesh

Máš snad ve smlouvě, ne? Pokud nejsi vedoucí pracovník, pak zkušební doba mohla být sjednána max. na 3 měsíce, čili nejpozději na konci února musela skončit.

ivzez

Záleží na tom, jestli jste měla zkušební dobu
vůbec sjednánu, případně jak dlouhou.

S běžným zaměstnancem lze sjednat maximálně 3 měsíce, přičemž zkušební doba nesmí u pracovního poměru na dobu určitou přesáhnout polovinu sjednané doby.
S vedoucím zaměstnancem lze zkušební dobu sjednat až na 6 měsíců.

Jestli jste měla sjednánu tříměsíční zkušební dobu, skončila 1. března.