dust8

Nastává doba kdy někteří rodiče tíhnou raději ke svému telefonu a další elektronice než ke svým dětem?

Odpovědi
Arne1

Ano. Znám takové matky

anonym

těžko tíhnout k mobilu který je vždy jen prostředníkem (prostředníkem komunikace s jinou osobou, skupinou nebo prostředníkem zábavy) .. netíhne tedy k mobilu ale k těm osobám se kterými s jeho pomocí komunikuje. Je to tedy možné, ale ten mobil v tom nehraje žádnou významnou roli.