Avatar uživatele
paul1

Našli jste už něco dobrého na době COVID-19?

Něco, co Vás potěšilo? Říká se, že všechno zlé je na něco dobré. A naopak 🙂. Já zatím např. vysílání
ČT 3. Krásné písně a zábavní pořady z mého mládí.

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, ivzez, Drap, zjentek, marci1, da ny, Hufnágl před 1272 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Samozřejmě, je to jak píšete.
Lidé v parku jsou i přes roušku hovornější (vždy, když jdu s chlupatým
Sheltie, merle „vnoučkem“), než bývali. Prodavačky jsou milé (končí jim pracovní doba o 1 – 2 h dříve), nejsou znavené, v 16 h prchají domů. Rodina se tmelí.
Zeťáka, který pracuje z domova, nyní vídám 2× týdně, dcera je na MD (nehádají se,
panuje klid pohoda, není unavená ani stržená jako budík ;)).
V TV jsou prima staré pořady a filmy (mám i jako kulisu), přibyly nové, pro
ženy a kutily i kuchtíky. Ano, na ČT3 objevuji „poklady“ v podobě vzpomínek
na dětství a mládí (Hovory H, J. Werich, Šimek+Grossmann, hry, filmy operety atd.). Pouštím si oblíbené a zapomenuté písničky. Častěji doma zapínám i rádio.
Více vařím a peču, což mne baví. Zkouším nové recepty.
V práci (HPP na 4h, kolektiv, 10 lidí) je více legrace, menší „šrumec“.
Častěji chodím na procházky, sedím u NTB, internetu (čtu, hledám, poslouchám).
Mám přerovnaný, vytříděný obsah skříní, též ve sklepě. Sem tam nějaká milá návštěva, atd. atp.
Mrzí mne, že den nemá alespoň 30h :D.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Dostanu rouškovné. To mi dost pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Hodně jsem si odpočinul. Ušetřil jsem za některé zrušené akce. A paradoxně jsem měl víc práce než obvykle (a přesto to o tom odpočinutí platí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Ušetřil jsem desítky tisíc korun, vytřídil a uklidil dokumenty, představěl ližnici. Dokumenty v televizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě, celou řadu drobností. Na mnoha místech je volno, i děti se někam uklidili. Celkově je venku větší klid. I většina lidí se zřejmě navzájem chová lépe k ostatním. Nikam nespěchám, když se m nechce vstávat bez výčitek si pospím. Pomalu dodělávám nějaké staré resty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Líbí se mi, ze je ve vlacích, na nádražích i v nákupních centrech na wc tekoucí voda, dokonce i teplá. Nikdy nechybí toaletní papír, ručníky a mýdlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Všiml jsem si, že někteří jednotlivci se navzdory své povaze začínají zabývat otázkou, proč doposud tolik konzumovali. A tak přicházejí na dvě fakta – za á, že konzumovali nadmíru a za bé zjišťují, že často konzumují i takový konzum, který k hodnotnému životu vůbec nepotřebují a paradoxně objevují, že jim v pěkném životě vlastně brání. A to kovidu přičíst jako velmi, ale velmi pozitivní vedlejší produkt jeho účinku. Dále pak připomeňme čisto, které je také produktem řádění Covid – 19. Vzpomeňme na vyčištění oblohy na jaře z důvodu pozastavených letů TÉMĚŘ VŠECH letadel. Do Evropě se skrze toho dokonce vrátily srážky v letních měsících a upravilo se zde široké spektrum klimatu. Možná, že když vydržíme nadále nelétat i na podzim, zbavíme se srážek v zimě a vrátí se sníh… kdo ví? Nikdo. Jen někteří cítí… (;

Ad Cukrar: a k čemu je tazateli tvá odpověď ASI TAK dobrá, co? Já si myslím, že otázka byla položena NESOBECKY a očekávala i podobné odpovědi. Ale přít se nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

I já se rád dívám na ČT3, udělal jsem několik věcí v domácnosti a jako důchodce mám spousta času na své koníčky.
Kepler 👍
I já jsem rád, že dostanu 5 tisíc… a představ si, že jsem na novinky.cz četl diskuzi, kde mimo jiné odpovídal nějaký duševní mrzák* z Trutnova👎, že peníze nechce/nepotřebuje. Chápeš takové lidi?

  • ID 1°.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Mraky věcí, např. zmizelo z Prahy spousta aut. Cizinci se vrátili dočasně domů, když není práce, taktéž mraky přespolních a hnedle se parkuje TROŠIČKU lépe. Ne o moc, ale znát to je. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

Určitě. Hned jak to začalo, tak jsem nakoupil na https://www.me­diskont.cz/an­tigenni-testy-z-nosu/ antigenní testy z nosu a asi po měsíci to chytil. To bylo ještě v době, kdy byla fakt dlouhá a přísná karanténa včetně izolace okolí. Takže jsme zůstali všichni doma a relativně bez nějakého těžkého průběhu (ztrátu čichu nehodnotím, ta byla u každého jiná a dá se s tím žít). No a pěkně jsme se sblížili a já jsem navíc udělal spoustu práce na zahradě. Takže to jsou určitě pozitiva. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Emefej

Hufnágl > já jsem starobní penzista a ten úplatek také nechci. Až mi to pošlou, dám to jako sponzorský dar psímu útulku. Mě jako důchodci žádné náklady s kovidem nevznikly, tak si to můžu dovolit.

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Hufnágl, třeba to byl pan podnikatel… celý jeho a i tvůj barvitý popis by tomu nasvědčovaly! (;

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

zjentek
Třeba podoba čistě náhodná 🤣👍👏

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Hufnágl,

náhoda neexistuje.

před 1271 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

🍍 já píšu o podobnosti!🤣

před 1271 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek