Avatar uživatele
zjentek

Našli jste chybu na obrázku?

https://www.y­outube.com/shor­ts/2PnU5gw463U

A nevymýšlíme si, naopak mluvíme pravdu, ano? (Platí zejména pro Elkoně.)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, aliendrone, Kajoch před 500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Ano, ale chvilku mi to teda trvalo. 😀

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Muehehehe, DOST dobrý. Tak tohle je přesně způsob, jak mě rozbít na mraky. Nenašel jsem do doby, než to prokecnul. Ale jsem aliendrone, to je u mě normál.
Jednak čtu krátké texty „blokově“.
Druhak (a to HLAVNĚ) tam byla podstrčená ČÍSLA jako návnada. To není fér vůči mně, HNED jsem po nich šel jak slepice po flusu. Nevěřil bys CO všechno jsem za tu chvilku zkombinoval, ty barvičky číslíček tomu dodaly grády. To už bys musel vytáhnout hodně těžký kalibr (třeba odhalené mé mééé bez nebo tak něco), abych je ignoroval! 😄

Chmeyde! Tyhle kravinky miluji, ony jsou dokonalým zrcadlem vlastních slabin a ty JE TŘEBA ZNÁT. Pošli ještě něco, jestli máš! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Hele koni, jsi fakt někdy jako dítě, protože se dětskými kravinami zabýváš. Každý, kdo není hluchý a slepý to vidí a slyší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Našel a dobré jsou i další videa. Díky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pankrác

Ano:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkoň 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️… já to věděl.

Avatar uživatele
Mravenec

Alien: Taky jsem právě začal na číslech. A pak jsem si říkal, že to není možné, tak jsem pomalu přešel na text, ale stejně jsem si všiml až tak na čtvrté přečtení textu – slovo po slovu.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby