Yakuza

Hádanku co mi dal můj bratr

Anička a Hanka chodily v labyrintu po spirálovité cestičce, jejíž začátek je schematicky znázorněn na obrázku. Strana čtverečku ve čtvercové síti má délku 1 m a celá cestička od středu bludiště až k východu je dlouhá 210 m. Děvčata vyšla ze středu bludiště, nikde se nevracela a po čase každá zastavila v některém z rohů. Anička přitom ušla o 24 m více než Hanka. Ve kterých rozích mohla děvčata stát? Určete všechna řešení
Doplňuji:
ano mam bratra ( bratříček)
A jsem CHLAP, který chce něco naučit bratrovi

Nejlepší odpověď
Alesh

jejíž začátek je schematicky znázorněn na obrázku

a jinak dobrý? 🙂

Další odpovědi
led

otázku nájdete na stránke: http://www.zs-aloisinavysina.cz/
VÍTEJTE NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH ZÁKLADNÍ ŠKOLY
ALOISINA VÝŠINA
"V průběhu 1.pololetí se žáci 5.ročníků účastnili školního kola matematické olympiády. Účast byla dobrovolná a žáci matematické úlohy řešili doma. Žáci Kateřina Hájková, Eliška Košťálová, Hana Modrá, Vojtěch Pecka, Eduard Volf postoupili do okresního kola, které proběhlo 23.1.2013. V o­kresním kole se podařilo Edovi Volfovi obsadit 3.místo se ziskem 16 bodů z 18. Hanka Modrá se umístila na 6. místě.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci a úspěšným řešitelům gratulujeme."
Doplňuji:
gratuľujem aj kolegovi BANAN93 za vyriešenie detektívnej záhady

BANAN93

našel sem obrázek zde ..... zase nějaká matematická olympiáda prdlajs tvůj bratr :D
http://www.zs-aloisinavysina­.cz/matika/z8i­i.pdf
Doplňuji:
control + kolečko na myši + a jedeš ........ počítáš strany čtverečků a kroutíš to do spirály :D

pusinka50

Kdybys aspoň nelhala…

Děda Louda

A máš vůbec bratra?

lefpe

ano udelala chybu ze lhala ale ja jsem take zak zakladni skoly ktery dostal tento ukol povinne na znamky a tak vas prosim ne kvuli ni ale pro aby jste kdybyste nasli trochu casu mi pomohli s timto ukolem byl bych vam moc moc vdecni

Yakuza

jsem muž
oprava bratr na bratřík
nechci odpovedi
chci jen vedet jak mu to vysvetlit

zjentek

hele, nenech se urazit některýma těma odpověďma, ne všichni jsou úplně normální a někteří ublíží, aniž by si to uvědomili. A při té příležitosti vzkazuji dědovi loudovi- přestaň imrvere urážet lidi na netu a urážej si svoji babičku loudavou.. ta ti jistě zvedne kulturu, to se pozná z tvých reakcí a chování, zamindrákovanče. Chtěl bych tě 3min. na živo, to by ti změnilo život.