Nasla jsem osvedceni o zaverecne zkouzce – pc – 10 let stare. 🙂

Absolv. umi pocitac zapnout a vypnout , za pomoci programu M602 najit jiz vytvoreny text resp. poridit novy text v TEXT602 a vytisknout jej. Umi kopirovat soubory a pomoci diskety je prenaset mezi pocitaci. Umi navrhnout a zalozit libovolnou strukturu adresaru na disku. 🙂 P.S. Zatimco vy jste vsichni postoupili dale … ja se zasekla a zustala jsem u toho do dneska . ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dodatečně gratuluji.

Další odpovědi
led

Tak jasličky už máte za sebou. teraz hurá do škôlky.
PS
Nikdy neuškodí vedieť aj staré veci 🙂. Ja sa občas hrám so starým BASICom v DOS. Ta krása programovania s málo jednoduchými príkazmi a krátkymi programami (už si viem na monitor napísať meno) 😁