dust8

Našel jste tu někdo lásku přes seznamku a jak to proběhlo?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Znám takových lidí několik.. tvoří dlouhodobé páry.
Normálně počítám jdou někam na jídlo nebo na nějakou akci a dál se uvidí.

Další odpovědi
Kepler

Lásku? Nikdy. Vždy šlo o ty směšné pohyby. Někdy jednou a dost. Jindy na 4 roky. Nic víc.

zjentek

Přijela dáma vlastnící pohřební ústav v bílém merglu jako cikáni, okamžitě se začala věšet, jako bych byl její maskot nebo hračka tak dostala tašku rajčat okurků, mrskla s nimi na zadní sedadlo jako by se vypěstovalo samo tak mazala zase pěkně zpátky do Karviné pohřbívat.

(Je fakt že na svůj věk vypadala dobře, ještě by to šlo, jenže si v inzerci ubrala deset let, podvodnice. Původem Človenka, konverzace silně budila dejavú rande s Babišem. No věřila si fakt hodně, no. Dokonce dělala že není překvapená, když mazala. Nic nelžu, čau.

zjentek

Keplere čtyři roky pohybů s jednou? Jax to mohl vydržet? Nechápu…