Avatar uživatele
eva

Našel by se někdo kdo by daroval 10-letému klukovi tahací harmoniku na zaučení ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kokoťenko, Kerberus před 4726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Možná akordeon levně seženete, ale pochybuji, že bude schopný hry. Oprava akordeonu a naladění stojí nejméně 5.000 Kč. Ke koupi je dobré vzít si odborníka, protože zdání mnohdy klame … Za nízkou cenu většinou dostanete akordeon, na němž není možné hrát .. neladí, další nedostatky …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Občas se něco objeví na www.nevyhazujto.cz – vše je tam zdarma, jen za odvoz. Ale musela byste nabídku sledovat 24 hodin denně, aby vám něco neuteklo. Vzpomínám, že už tam někdo tímhle způsobem nabízel balalajku – a byla pryč okamžitě.
Spíš bych navrhovala totéž co Fidel – obejít bazary, příp. mrknout na Aukro. Letmo jsem se tam dívala, ale pod 3000Kč nic solidnějšího asi neženete.

Napadl mě ještě Muziker – mají tam sekci „poškozené zboží“ a Bazar, dá se tam docela levně pořídit slušné zboží, ale ta nabídka není kdovíjak široká. Opět platí: často sledovat, jinak vám ta „pravá“ příležitost může lehce proklouznout

http://ebazar­.muziker.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fidel

zkuste obejít bazary… znáte Čechy :D já harmoniku nemám a piáno vám nedám :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek