eva

Našel by se někdo kdo by daroval 10-letému klukovi tahací harmoniku na zaučení ?

Nejlepší odpověď
annas

Možná akordeon levně seženete, ale pochybuji, že bude schopný hry. Oprava akordeonu a naladění stojí nejméně 5.000 Kč. Ke koupi je dobré vzít si odborníka, protože zdání mnohdy klame … Za nízkou cenu většinou dostanete akordeon, na němž není možné hrát .. neladí, další nedostatky …

Další odpovědi
barnajka

Občas se něco objeví na www.nevyhazujto.cz – vše je tam zdarma, jen za odvoz. Ale musela byste nabídku sledovat 24 hodin denně, aby vám něco neuteklo. Vzpomínám, že už tam někdo tímhle způsobem nabízel balalajku – a byla pryč okamžitě.
Spíš bych navrhovala totéž co Fidel – obejít bazary, příp. mrknout na Aukro. Letmo jsem se tam dívala, ale pod 3000Kč nic solidnějšího asi neženete.

Napadl mě ještě Muziker – mají tam sekci „poškozené zboží“ a Bazar, dá se tam docela levně pořídit slušné zboží, ale ta nabídka není kdovíjak široká. Opět platí: často sledovat, jinak vám ta „pravá“ příležitost může lehce proklouznout

http://ebazar­.muziker.cz/

Fidel

zkuste obejít bazary… znáte Čechy :D já harmoniku nemám a piáno vám nedám :)