Smackdown

Počet užívaných antidepresiv se za 10 let zdvojnásobil. Ponesou následky děti jejich uživatelů?

Statistika píše, že v tom lítá přes 90 % lidí.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nemyslím si, že budu mít následky z toho, že moje matka začne užívat antidepresiva.

Další odpovědi
Kepler

Antidepresiva působí na centrální nervovou soustavu a mají množství vedlejších účinků, ale že by měla nějaký dlouhodobý vliv se neuvádí. Přesněji řečeno – není znám. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Antidepresi­vum

zjentek

Je to rozjetý vlak, na nějž se nabalují další cestující, včetně dětí.
Kdyby jeden KAŽDÝ jedinec uměl přijmout KAŽDÉHO jedince takového, jaký je, neexistovala by antidepresiva, což pro ekonomicky nejsilnější a nejstabilnější subjekty by nebylo výhodné.
Víme tedy, kde hledat původce následků?

Další podobné otázky tohoto typu:
Nárust teploty se za pár let xnásobil, ochladí se planeta, až se uvolní metan z tajícího ledu? ;)

Kryšpín

Není to tak nejhorší v Česku je asi 1,5 milionů rizikových alkoholiků, množství feťáků a pár milionů baští z lékárny bobule, národ bude chytřejší a bude se lépe budovat kapitalismus