HelpMine

Nápady .Co mam dnes dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Odhlédnu-li od faktu, že pro naši generaci by bylo hanbou se ještě chlubit podobnými pokleslými změkčilosti, pokud by tě skutečně zajímala praktická odpověď, máš ve zdroji plných 131 odkazů na vyčerpávající inspiraci:
(Spíše to vypadá, že jsi znuděný a líný, s prázdným životem bez koníčků, zato se zbytnělými nešvary evokujícími producírování, exhibici a plytké machrování).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=nud%C3%AD­m+se&sa=Vyhle­dat

Další odpovědi
anonym

Neporadím,nepo­můžu.V životě jsem neměla potíž tohoto typu.A co takhhle trhnout si nohou?…"D

Pokud je hezky jdi se projít,ale ne že pujdeš v tričku!! pak budeš doma trčet jako já s angínou :(

Kohut57

Pozvi milovanou osobu na jarní procházku či výlet do prostředí romantických zákoutí okolí. Hezky se na to oblékni a s úsměvem . Krásný den přeji.