Avatar uživatele
dj.david1234

Namalovaná nebo originál? Jaké ženy/slečny se vám více zamlouvají?

Holky, slečny, ženy…

Malují se, voní se, upravují se…

Ale jaký mají k tomu důvod? Nejsou holky přece jen od přírody hezčí?
Nebo jaký na to máte názor vy?
Jsou hezčí holky když jsou nenamalované nebo namalované?
Říkáte doma manželce/přítelkyni aby se nemalovala, že jí to sluší víc bez toho nebo naopak?

Pro holky: Jaký máte vlastně vy důvod se malovat? Baví vás to? Děláte to kvůli chlapům nebo pro sebe? Nebo máte raději když někam jdete bez namalování?

Jde vám o vzhled nebo o to jaké má srdce? 🙂

Já sám mám raději ,,originál´´ a vzhled nehraje nikdy roli.
Moje heslo: ,,Když je holka zlatá uvnitř, je to poklad, ale když je k tomu ještě hezká, je to bonus´´

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kamionacka09, anonym před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Jak kdy

Není namalovaná jako namalovaná :o)

Osobně preferuji decentní. Takové líčení dokáže podtrhnout a zvýraznit to, co je na holce pěkné (pěkně tvarované rty) anebo potlačit fakt, že je má oči strašně daleko od sebe, ale přitom nemusí vypadat jako klaun, protože, když se to umí, tak tolikrát ani člověk nepozná, že dotyčná je nalíčená.

Výrazné nalíčení beru pouze na nějaký mejdan apod. Takové líčení se mi ani nelíbí na denní nošení. Navíc, mě osobně by v práci hnali sviňským krokem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bahroona

Mám raději nenamalovanou

Nemaluju se, přijdu si potom nesvá. Necítim se tak dobře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Mám raději namalovanou

Žena by měla být upravená. A k tomu patří i vhodné líčení. Jakmile slyším: Namalovaná – představím si nějaký oživlý fauvistický obraz od Deraina pochodující po ulici… 
Decentní líčení, které zvýrazní přednosti nebo zajímavý večerní make-up ale každá žena dokonale nezvládá, tak na šminky buď rezignuje nebo to přehání. Odtud následně i ta nechuť chlapíků k „omalovánkám“.
Neupravená žena, dává svou zanedbaností okolí ostentativně najevo jen to, že kašle na to, jaká je a pohrdá názorem ostatních, ale má často spíš nějaký mindrák, který rtěnka už nezachrání. 
Být líná v tom se trochu upravit je nespolečenské. Je to součást kulturnosti člověka. Obvykle se takové „dámy“ nezdržují ani účesem a už vůbec ne antipertspirantem. (Stejně tak jako někteří muži.)
Perfektní líčení – ať je to třeba jen tónovací krém, řasenka a lesk na rty bude ale skvěle vypadat jen na zdravě vypadající pleti s hezky upraveným obočím. „Zakytovaná“ beďaratá kůže, se dvěma vytrhanýma nebo vytetovanýma čárečkama nad očima jen stěží poslouží jako „dobrý“ základ k efektu budoucí divy. Takže – v první řadě by se ženy měly věnovat správné péči o pleť. Pak bude stačit málo a líčení bude zaručeně vypadat tak přirozeně, že chlapíci nebudou mít pocit, že…
http://www.you­tube.com/watch?v=PbE­iKkVOKVw&featu­re=youtube_gda­ta_player

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Mám raději nenamalovanou

Vždy jsem měl raději přirozený vzhled, takovou ale aby dneska pohledal :{(>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak kdy

Doplňuji:
Jsem dívka, tak se asi na krášlení dívám trochu jinak než muži. Beru lidi stejně a je jedno jestli se snaží být decentní nebo extravagantní. Sama se nemaluji vůbec – nemám ani žádné šminky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Mám raději namalovanou

Lze říct, že ženu mám radši namalovanou, ale jsou občas chvíle, kdy se prostě hodí být přirozený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mám raději nenamalovanou

Doplňuji:
Je to ztráta času, jsem tlustá, brýlatá, nemám drahé obléčení, tak proč se budu malovat? Maluji se tak dvakrát do měsíce. Nemám ráda přetvářky. V nemocnici jsem si vždy našla lidi se kterými jsem si ráda popovídala a ráda na ně vzpomínám. A všichni jsme byli v pižemech , rozcuchaní a nenamalovaný

Upravil/a: iwetax

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Mám raději namalovanou

Líbí se mi žena,nebo slečna,která se umí hezky upravit a namalovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Mám raději namalovanou

Samozřejmě přiměřeně dané příležitosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mám raději nenamalovanou

lidi nejsou kraslice, zbytek zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radeji-prirozenost-nebo-tunu-make-upu-a-zmalovanost-zda-se-mi-ze-u-muzu-leti-ta-druha-druha-varianta
Doplňuji:
Moje heslo: 1234

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Mám raději nenamalovanou

Doplňuji:
znám pár pěkných holek, které se vážně uměli decentně upravit a k tomu jim slušely vyžehlené vlasy, ale např. aby byla při sexu namalovaná, to je docela vrchol nevkusu…

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Mám raději nenamalovanou

Doplňuji:
spíš jak kdy,ale záleží na to kam jde,není hezké to přehánět.Takové ty barbíny se mi tedy moc nelíbí.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Mám raději namalovanou

Namalovanou.
Když se to umí, tak je jedno jestli to jsou tempery, olej , uhel či jiná technika. Snesu i moderny – někdy víc něž nějakou klasiku.
Jestli originál či ne je opět otázkou dané situace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Mám raději namalovanou

Nenamalovana se citim nesva,uz sem zvykla na ocni linky a stiny,pride mi ze to cloveka zvirazni..A bez je jak kdyz uz mi v obliceji neco chybi a kdyz chci vic pridam rasi,rty a nekdy makeup.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Mám raději nenamalovanou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jak kdy

  1. Pročti si starší odpovědi.
  2. někdy ani nepoznáš, že je žena nalíčená
  3. Je obrovský rozdíl, jestli je nalíčená nebo zmalovaná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
smajlicek001

Jak kdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ferda60

Mám raději nenamalovanou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek