Avatar uživatele
TLW

Máte raději přirozenost nebo tunu make-upu a zmalovanost ? Zdá se mi, že u mužů letí ta druhá druhá varianta…

Míra makeupu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zbynekplzen, Vlk-Gabriela před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nejsou ošklivé ženy,jsou jen takové,které se neumějí udělat krásné.
Potom žena vypadá jak klaun.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Osobně dávám přednost přirozenosti za všech okolností, tak to má být od přírody. Makeup opravdu s mírou a ještě raději vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Líbí se mi ženy,které nejsou zmalované jako cirkusový klaun.Když není žena hezká,ani nános makeupu jí nepomůže:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Nenamalovaná je stejný extrém, jako zmalovaná příliš. Ve všem má být přiměřenost, pak je to nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

Mám raději přirozenost a sama se vůbec nemaluji. Střídmé líčení není ovšem na škodu, ale nic se nemá přehánět. A myslím si, že mužům se líbí nejvíce tak akorát namalovaná žena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Přesně tak. Buď úplně bez mejkapu nebo s minimálním nánosem.
Kdybych chtěl vidět klauna tak si zajdu do cirkusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HDMI

U mě letí první možnost,a to kvůli tomu že se mi zkrátka víc líbí ty nenamalovaný,hele je mi 21 let a prostě moje věková kategorie v druhém pohlaví se mi v mém věku víc líbí nenalíčená jiný to asi v 50 kdy ženy už maj jakési nedostatky :D a je u toho taky výhoda že když máš manželku tak pak 2 hodiny nestojí u zrcadla.:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbynekplzen

TLW máš pravdu , ve většině případů vyhrává B , měl jsem jednu kamarádku a říkali jsme jí Neonka …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Určitě přirozenou krásu, ne tu namalovanou.Měl jsem v práci kolegyni která se hodně malovala a jednou jsem ji viděl po noční nenamalovanou a byla k nepoznání.
U ženy je důležitý šarm a osobní kouzlo a to se žádným malováním nedá nahradit.Vždycky se ženě podívám do očí a když ji tam září hromady „čertíků“ tak je to nad všechno malování.A naopak když se podívám na namalovanou ženu která má „studené oči“ bez jiskry v oku tak malování nepomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek