TLW

Máte raději přirozenost nebo tunu make-upu a zmalovanost ? Zdá se mi, že u mužů letí ta druhá druhá varianta…

Míra makeupu

Nejlepší odpověď
iceT

Nejsou ošklivé ženy,jsou jen takové,které se neumějí udělat krásné.
Potom žena vypadá jak klaun.

Další odpovědi
Drap

Osobně dávám přednost přirozenosti za všech okolností, tak to má být od přírody. Makeup opravdu s mírou a ještě raději vůbec ne.

Rocker

Líbí se mi ženy,které nejsou zmalované jako cirkusový klaun.Když není žena hezká,ani nános makeupu jí nepomůže:-)

baghira

Nenamalovaná je stejný extrém, jako zmalovaná příliš. Ve všem má být přiměřenost, pak je to nejlepší.

Vlk-Gabriela

Mám raději přirozenost a sama se vůbec nemaluji. Střídmé líčení není ovšem na škodu, ale nic se nemá přehánět. A myslím si, že mužům se líbí nejvíce tak akorát namalovaná žena.

bolak

Přesně tak. Buď úplně bez mejkapu nebo s minimálním nánosem.
Kdybych chtěl vidět klauna tak si zajdu do cirkusu.

HDMI

U mě letí první možnost,a to kvůli tomu že se mi zkrátka víc líbí ty nenamalovaný,hele je mi 21 let a prostě moje věková kategorie v druhém pohlaví se mi v mém věku víc líbí nenalíčená jiný to asi v 50 kdy ženy už maj jakési nedostatky :D a je u toho taky výhoda že když máš manželku tak pak 2 hodiny nestojí u zrcadla.:D

zbynekplzen

TLW máš pravdu , ve většině případů vyhrává B , měl jsem jednu kamarádku a říkali jsme jí Neonka …

janek66

Určitě přirozenou krásu, ne tu namalovanou.Měl jsem v práci kolegyni která se hodně malovala a jednou jsem ji viděl po noční nenamalovanou a byla k nepoznání.
U ženy je důležitý šarm a osobní kouzlo a to se žádným malováním nedá nahradit.Vždycky se ženě podívám do očí a když ji tam září hromady „čertíků“ tak je to nad všechno malování.A naopak když se podívám na namalovanou ženu která má „studené oči“ bez jiskry v oku tak malování nepomůže.