jazu.zuja

co muži rádi čtou? Mají rádi muži ženy které čtou?

Nejlepší odpověď
quentos

Jak kteří, nelze generalizovat. Já třeba jo, ale záleží taky na tom, co čtou. Pokud harlekýnky, tak nebrat.
Doplňuji:
A co čtu já? Inu, všechno možný kromě milostných románů. Mezi mé favority patří Traven, Lustig, Čapek, Kuras… ve zkratce literaturu, která krom pobavení nabízí i zamyšlení.

Další odpovědi
anonym

Rád čtu myšlenky žen,znáš tu knihu?
Mužská a ženská myšlenka existuje a obě se spojují v každém možném životním tvaru, ať v člověku, zvířeti, rostlině či nerostu a také v mnohých životních tvarech, které svými omezenými tělesnými smysly ještě nepoznáváme. Mužský a ženský element znamená totiž sílu pozitivní a negativní, které se hledí sloučit a vyrovnat nebo neutralizovat. Takové sloučení a vyrovnání je u člověka vlastně manželství.

anonym

Muži mají nejraději „anču"https://w­ww.youtube.com/wat­ch?v=IVNSl2aqU7o a ne knižní panny,které můžou už i víno.
Doplňuji:
"vrána k vráně sedá“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/An­drogyn

gagaga

myslim, ze muzum to nevadi, pokud si jejich zena necte " pri tom "

  • iv-

mosoj

Iv, pořádnej chlap nedá ženě možnost při tom číst.

gagaga

ja si jen " zavzpominala " :)