Avatar uživatele
NelieM

Chlapi,dívate se rádi ženám do výstřihu?:))

Jen tak mně to zajímá a nevím jak ostatním ženským, ale mě to nějak nevadí, spíš imponuje..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, England1522, Lleni, jirkajirka, gagaga, petra15, Nazdar Bazar před 3662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

na silikon koukám prakticky denně a už se mi to protiví, takže už nee :o

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

No, to si piš, že jo. A výstřih, to je teprv začátek, páč se žena ještě musí řádně prohlédnout taky zezadu. Jenže to chce hlavně teplo, tzn.kabáty dolů, aby tyto anatomické skvosty vynikly a my měli ničím nerušený výhled.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
4154

Do očí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

no samozřejmě od jisté doby…

když jsem byl na jednom zdravotnickém kurzu první pomoci a paní doktorka zrovna mluvila o masáži srdce a že jak poznáme to místo, kde máme masáž provádět, tak někdo jí řekl, že to je zhruba mezi bradavkami. no a paní doktorka upozornila, že to není pravda, že by se mohlo stát, že bysme nějaké starší paní mohli místo masáže srdce provádět masáž břicha…

a od té doby se vlastně tak nějak vědecky dívám ženám do výstřihu a dávám si čistě preventivně v hlavě dohromady, kde bych té které prováděl masáž srdce, kdyby to náhodou potřebovala…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já jsem byl vždycky dolňák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Je to první pěkná věc co dostane chlap po narození do pusy a ruky.Proč teda by po nich nemohl pokukovat celý život??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někdy se je lepší dívat do rukávu, do očí a pod. Navíc žena v šatech s výstřihem je zajímavější než žena bez ničeho a mnohdy je atraktivnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
England1522

Je mi sice — let a v naší třídě kluci mluví že by nějakou holku voprcal* ale já jsem skoro jediný kterému nejde o výstřih, zadek atd. ale o to si najít nějakou milou dívku s kterou bych řešil své problémy a svěřil bych se jí a starat se o ní jako o popelku a ne mít ji jenom pro sex. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

První je zadek,ale když se žena předemnou čelem ke mě ohne tak to tam prostě pokaždé nakouknu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Stehnááá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

A kam se jim mám jako dívat, do obličeje snad? Navíc mi to uklidňuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

Ne, v první řadě na výšku a na zadek :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím jak jiní ale já koukám holkám na zadek :) do výstřihu ani ne to by musela mít opravdu hodně luxusní poprsí a to bez podprsenky :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

určite, ale nesmie ma pristihnúť drahá – teda, pokiaľ sa nejedná o výstrih jej (jejda, to by bolo kecov).

;)

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

NelieM
bud ráda, ze profesor sociálních ved Yanek1 uz tady zabalil(bylo mu to tady moc silné kafe)- nekdy pred necelým týdnem:-) To by ted totiz zase stálo za to…:-)

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

peti, myslite naseho mistniho doktora ? :)

před 3661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Doporucuji nakouknout do 6 dní staré otázky „Co byste chteli být ..“-tak nejak(ve filmu-roli),–do komentu…

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Peti..pokud je profesordeakti­vovanej…tak to byl nas mistni "dr ".. davejte si pozor na kohokoliv noveho, kdo vam bude psat pres intimku ..radsi me vzdycky poslete ten nick a si ho "overim " -iv-

před 3660 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

„Co byste si vybrali, cim byste chteli byt?“- to bylo…

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Petro 🙂 nepřevlékla si se za NelieM?

Před chvíli jsem četla otázku o čem ženy lžou, tak tady z toho bude o čem muži lžou .-)))

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

asi jó…:-)

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

u me to maji muzi jednodussi..
takove : 2 v jednom
kdyz me koukaji do vystrihu, tak me koukaji do klina !

  • iv-

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂 To já jsem před pár lety, vypadala zezadu stejně jak zepředu, nebylo poznat, zda to jsou prsa nebo lopatky:-))))

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

no podívejme … a jakou velikost más ted? 65C ? Pred pár dny se tu jedna ptala, kde by takovou podprdu mohla sehnat…:-):-)

před 3660 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

takže silikon? :o

před 3661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂

před 3661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jojo..to mi pripomnelo . v 15 me kluk hladil ve tme ve spacaku pod trickem a rikal, jak mam krasna pevna prsa..a ja : to jsou lopatky !

před 3661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

to je jak s tou sebevrazdou: s tím prustrelem kolena:-):-)

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

  • iv-, však to už vymysleli dávno, tie podperaky pod cecaky – to keď použijete, tak to vyzeráte ako mladucha.

horšie to ale môže byť po odložení podperakov.

;)

petra:
no a po odložení podperakov nestrieľať (dva prty pod prsnú bradavku), hrozí zastrelenie domáceho jazvečíka!

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)
jedno me prasklo ve meste jedno raminko !!
to byste videl ten rozdil :)

před 3661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

🙂

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek