NelieM

Chlapi,dívate se rádi ženám do výstřihu?:))

Jen tak mně to zajímá a nevím jak ostatním ženským, ale mě to nějak nevadí, spíš imponuje..

Nejlepší odpověď
zjentek

na silikon koukám prakticky denně a už se mi to protiví, takže už nee :o

Další odpovědi
Jikra

No, to si piš, že jo. A výstřih, to je teprv začátek, páč se žena ještě musí řádně prohlédnout taky zezadu. Jenže to chce hlavně teplo, tzn.kabáty dolů, aby tyto anatomické skvosty vynikly a my měli ničím nerušený výhled.

Do očí.

lukas.zmizik

no samozřejmě od jisté doby…

když jsem byl na jednom zdravotnickém kurzu první pomoci a paní doktorka zrovna mluvila o masáži srdce a že jak poznáme to místo, kde máme masáž provádět, tak někdo jí řekl, že to je zhruba mezi bradavkami. no a paní doktorka upozornila, že to není pravda, že by se mohlo stát, že bysme nějaké starší paní mohli místo masáže srdce provádět masáž břicha…

a od té doby se vlastně tak nějak vědecky dívám ženám do výstřihu a dávám si čistě preventivně v hlavě dohromady, kde bych té které prováděl masáž srdce, kdyby to náhodou potřebovala…

mosoj

Já jsem byl vždycky dolňák.

jirkajirka

Je to první pěkná věc co dostane chlap po narození do pusy a ruky.Proč teda by po nich nemohl pokukovat celý život??

Kelt

Někdy se je lepší dívat do rukávu, do očí a pod. Navíc žena v šatech s výstřihem je zajímavější než žena bez ničeho a mnohdy je atraktivnější.

England1522

Je mi sice — let a v naší třídě kluci mluví že by nějakou holku voprcal* ale já jsem skoro jediný kterému nejde o výstřih, zadek atd. ale o to si najít nějakou milou dívku s kterou bych řešil své problémy a svěřil bych se jí a starat se o ní jako o popelku a ne mít ji jenom pro sex. :)

Awe

První je zadek,ale když se žena předemnou čelem ke mě ohne tak to tam prostě pokaždé nakouknu

rigormortis

Stehnááá

bolak

A kam se jim mám jako dívat, do obličeje snad? Navíc mi to uklidňuje.

Zbynas

Ne, v první řadě na výšku a na zadek :)

anonym

Nevím jak jiní ale já koukám holkám na zadek :) do výstřihu ani ne to by musela mít opravdu hodně luxusní poprsí a to bez podprsenky :)

arygnoc

určite, ale nesmie ma pristihnúť drahá – teda, pokiaľ sa nejedná o výstrih jej (jejda, to by bolo kecov).

;)

petra15

NelieM
bud ráda, ze profesor sociálních ved Yanek1 uz tady zabalil(bylo mu to tady moc silné kafe)- nekdy pred necelým týdnem:-) To by ted totiz zase stálo za to…:-)

gagaga

peti, myslite naseho mistniho doktora ? :)

petra15

Doporucuji nakouknout do 6 dní staré otázky „Co byste chteli být ..“-tak nejak(ve filmu-roli),–do komentu…

gagaga

Peti..pokud je profesordeakti­vovanej…tak to byl nas mistni "dr ".. davejte si pozor na kohokoliv noveho, kdo vam bude psat pres intimku ..radsi me vzdycky poslete ten nick a si ho "overim " -iv-

petra15

„Co byste si vybrali, cim byste chteli byt?“- to bylo…

zzzzz

Petro 🙂 nepřevlékla si se za NelieM?

Před chvíli jsem četla otázku o čem ženy lžou, tak tady z toho bude o čem muži lžou .-)))

petra15

asi jó…:-)

gagaga

u me to maji muzi jednodussi..
takove : 2 v jednom
kdyz me koukaji do vystrihu, tak me koukaji do klina !

  • iv-

zzzzz

🙂 To já jsem před pár lety, vypadala zezadu stejně jak zepředu, nebylo poznat, zda to jsou prsa nebo lopatky:-))))

petra15

no podívejme … a jakou velikost más ted? 65C ? Pred pár dny se tu jedna ptala, kde by takovou podprdu mohla sehnat…:-):-)

zjentek

takže silikon? :o

zzzzz

🙂

gagaga

jojo..to mi pripomnelo . v 15 me kluk hladil ve tme ve spacaku pod trickem a rikal, jak mam krasna pevna prsa..a ja : to jsou lopatky !

petra15

to je jak s tou sebevrazdou: s tím prustrelem kolena:-):-)

arygnoc

  • iv-, však to už vymysleli dávno, tie podperaky pod cecaky – to keď použijete, tak to vyzeráte ako mladucha.

horšie to ale môže byť po odložení podperakov.

;)

petra:
no a po odložení podperakov nestrieľať (dva prty pod prsnú bradavku), hrozí zastrelenie domáceho jazvečíka!

gagaga

:)
jedno me prasklo ve meste jedno raminko !!
to byste videl ten rozdil :)

petra15

🙂