Fenixis

Nákupní trhy ve Vídni?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli někdo jezdí a znáte nákupní /vánoční trhy ve Vídni? Jde mi hlavně o to kde jsou nebo o přibližné GPS souřadnice, ať nebloudíme.

Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
McArthur

Pokud si vyberete hotový zájezd od cestovní kanceláře, tak bloudit nebudete. Oni Vás vyhodí přesně tam, kde máte být. Příklad za všechny: http://www.ma­natravel.cz/ad­vent-ve-vidni-a-okoli/

Jinak je to u staré radnice. Trhy jsou ale rozprostřeny po celém centru Vídně.