verka

Čím odzbrojíte pouličního dilera, aby vás nechal napokoji?

Doplňuji:
Jsem ráda, že jste pochopili, kdo je diler a obcházíte ho stejně jako dealera.

Nejlepší odpověď
led

nevidím, nepočujem, nehovorím.
To jediné na nich platí. Absolútna nevšímavosť, v žiadnom pripade nereagujte na nich.

Další odpovědi
Bumbes

Vždy dealerovi odpovím, že už nabízený produkt (podobný, se stejnými funkcemi) mám od konkurence a že jsem velmi spokojený. Že jeho produkt je nekvalitní (dle zkušeností mích známých), a že bych ho nikdy nechtěl. Potom už se jen škodolibě bavím nad tím, jak se dealer kroutí a nepřesvědčivě se přeci jen ještě snaží obhajovat svůj produkt. Znovu zopakuji svůj komentář a dealer vždy upustí zklamaně od dalšího vnucování.
Nejhorší na tom je, že 99% dealerů jsou většinou čerstvě odmaturovaní středoškoláci (maturita podmínkou při zaměstnávání) a tuto nedůstojnou a otravnou činnost (po proškolení na USA-management) dělají z nedostatku jiné práce.

Elk

Řeknu : Moment, vytáhnu mobilní telefon, nastavím diktafon a s dotazem: Proč se zabýváte touto formou žebroty mu ho přiložím ke tváři. Funguje to!

kapka

Říkám, že strašně pospíchám a utíkám pryč.

quentos

kdo je probůh „diler“? Mužský rod od dyliny? ;{))>

nebo jde o dealera ;{))>

vecernice

Když vlezu do obchodu a ještě než se rozhlídnu už mám za zadkem prodavačku,tak mě to dost odradí a jsem schopná odejít.Když potřebuju-zeptám se.Když jdu po ulici a někdo mi něco vnucuje,tak bych vraždila,protože jdu za nějakým záměrem,ale určitě ne něco kupovat.Když nepomůže nevšímavost,tak člověk musí být i sprostej.

elektrikář

Zdělil bych mu že pracuji pro policii pokud nechce jít s vámi na služebnu tak ať se stratí.

Miroslavst

http://karate­usa.biz/karate­.JPG

skorcovaz

Pokud jde o paušál, tak mu řeknum, že jsem v Solusu.. :) Pkud o voňavky, řeknu, že je mi z nich na blití, pokud o šperk, řeknu, že mám alergii, pokud o hadr/nádobí, řeknu, že mám doma plnou skříň vytahaných trikotů/nádobí a další za takouvou sumu rozhodně nepotřebuji.. :P

anonym

když ho vidím začnu kroutit hlavou jako že néééémám zájem