Avatar uživatele
verka

Čím odzbrojíte pouličního dilera, aby vás nechal napokoji?

Doplňuji:
Jsem ráda, že jste pochopili, kdo je diler a obcházíte ho stejně jako dealera.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: verka

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, kapka, Elk, elektrikář před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

nevidím, nepočujem, nehovorím.
To jediné na nich platí. Absolútna nevšímavosť, v žiadnom pripade nereagujte na nich.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Vždy dealerovi odpovím, že už nabízený produkt (podobný, se stejnými funkcemi) mám od konkurence a že jsem velmi spokojený. Že jeho produkt je nekvalitní (dle zkušeností mích známých), a že bych ho nikdy nechtěl. Potom už se jen škodolibě bavím nad tím, jak se dealer kroutí a nepřesvědčivě se přeci jen ještě snaží obhajovat svůj produkt. Znovu zopakuji svůj komentář a dealer vždy upustí zklamaně od dalšího vnucování.
Nejhorší na tom je, že 99% dealerů jsou většinou čerstvě odmaturovaní středoškoláci (maturita podmínkou při zaměstnávání) a tuto nedůstojnou a otravnou činnost (po proškolení na USA-management) dělají z nedostatku jiné práce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Řeknu : Moment, vytáhnu mobilní telefon, nastavím diktafon a s dotazem: Proč se zabýváte touto formou žebroty mu ho přiložím ke tváři. Funguje to!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Říkám, že strašně pospíchám a utíkám pryč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

kdo je probůh „diler“? Mužský rod od dyliny? ;{))>

nebo jde o dealera ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Když vlezu do obchodu a ještě než se rozhlídnu už mám za zadkem prodavačku,tak mě to dost odradí a jsem schopná odejít.Když potřebuju-zeptám se.Když jdu po ulici a někdo mi něco vnucuje,tak bych vraždila,protože jdu za nějakým záměrem,ale určitě ne něco kupovat.Když nepomůže nevšímavost,tak člověk musí být i sprostej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Zdělil bych mu že pracuji pro policii pokud nechce jít s vámi na služebnu tak ať se stratí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

http://karate­usa.biz/karate­.JPG

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Pokud jde o paušál, tak mu řeknum, že jsem v Solusu.. :) Pkud o voňavky, řeknu, že je mi z nich na blití, pokud o šperk, řeknu, že mám alergii, pokud o hadr/nádobí, řeknu, že mám doma plnou skříň vytahaných trikotů/nádobí a další za takouvou sumu rozhodně nepotřebuji.. :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

když ho vidím začnu kroutit hlavou jako že néééémám zájem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek